Eczacıbaşı VitrA’nın Şampiyonlar Ligi’ndeki rakipleri belli oldu

0
48

2021 CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda mücadele edecek olan Eczacıbaşı VitrA’nın gruptaki son rakipleri belli oldu.

Finlandiya’dan LP Salo takımının turnuvadan çekilmesi ve Eczacıbaşı VitrA’nın D Grubu’ndaki son rakibinin belli olacağı Allianz MTV Stuttgart-Dinamo Moskova 2. Tur eşleşmesinin koronavirüs önlemleri sebebiyle oynanamaması üzerine, Stuttgart ve Moskova D Grubu’na katılan son iki takım oldu.

Turuncu beyazlılar, CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu’nda, Almanya’dan Allianz MTV Stuttgart, Rusya’dan Lokomotiv Kaliningrad Region ve Dinamo Moskova takımlarıyla karşılaşacak.

Şampiyonlar Ligi’ndeki diğer temsilcilerimiz ile birlikteki rakiplerimiz:

Bu arada içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde Şampiyonlar Ligi’nin kaderi de belli olacak. CEV Yönetim Kurulu’nun Kasım ayı başında yapacağı toplantıda Şampiyonlar Ligi formatının değişmesi de görüşülecek.

Temsilcimiz Fenerbahçe Opet, B Grubunda yer aldı. Temsilcismizin rakipleri A. Carraro Imoco CONEGLIANO (İtalya), Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya), VB NANTES (Fransa)
Temsilcimiz VakıfBank C Grubunda yer aldı. Temsilcismizin rakipleri ŁKS Commercecon ŁÓDŹ (Polonya), ASPTT MULHOUSE VB (Fransa) ve VC Maritza PLOVDIV (Bulgaristan)
Temsilcimiz Eczacıbaşı VitrA D Grubun da yer aldı. Temsilcimizin rakipleri Allianz MTV Stuttgart (Almanya), Dinamo Moskova (Rusya) ve Lokomotiv Kaliningrad Region (Rusya)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here