Genel Haberler

Eda Erdem Dündar: “Sınırları Kaldır”

A Milli Kadın Voleybol Takımımız ile Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının Kaptanı Eda Erdem Dündar, L’Oréal Paris’in genç kadınlara ilham veren “Sınırları Kaldır” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Yıldız Teknik Üniversitesi’ne konuk oldu.

Üniversitelilerin en yoğun ilgisine sahne olan etkinlikte başarı hikayesini katılımcılarla paylaşan Fenerbahçeli milli voleybolcu, kendi deneyimlerinden yola çıkarak gençlerin sahip oldukları güce inanmalarının önemine vurgu yaptı.

Başarıya giden yolun ipuçlarını veren Eda Erdem Dündar, “Benim için ‘Sınırları Kaldır’, ‘Eğer sınırlar gitmek istediğin yere engel ise, hepsi senin aşman içindir. Dene ve denemekten vazgeçme. Ayağa kalk ve istediğin şeyi elde etmek için bir şeyler yapmaya başla.’ demek. Ben de gerek kişisel gerekse profesyonel yaşamımda pek çok zorlukla karşılaştım, sınırları aşmak için mücadele ettim ve şu an bulunduğum noktaya gelebildim.” dedi.

“Sınırları Kaldır” projesi Eda Erdem’in gerçekleştireceği seminerlerle önümüzdeki dönemde de devam edecek. Üniversitelerde genç kadınlarla buluşacak başarılı sporcu, hedeflerinin peşinden koşan tüm kadınlara ilham verecek.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu