CEVGenel HaberlerManşet

Eda Erdem: ”Halkımızın yaralarını sarmak için çalışmaya devam edeceğiz.”

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), bu hafta oynanacak olan Avrupa maçları öncesinde, Türkiye’de yaşanan deprem nedeniyle bir dakikalık saygı duruşunda bulunulacağını duyurmuştu. CEV 6 Şubat 2023 tarihinde twitterda yaptığı paylaşımla da Türkiye’ye desteğini iletmiş, paylaşımda; ”Türkiye ve Suriye’nin bazı bölgelerinde meydana gelen yıkıcı depremin kurbanlarına ve ailelerine yanı sıra voleybol camiasına manevi desteğimizi ve en iyi düşüncelerimizi iletmek istiyoruz.” sözlerine yer vermişti. Ardından CEV; YouTube kanallarında da yayınladıkları 15 Şubat Çarşamba günü oynanacak 5 Şampiyonlar Ligi karşılaşması, CEV Youtube kanalından ücretsiz yayınlanacak ve yayınlardan SaveTheChildren üzerinden Türkiye için bağış toplanacağını duyurdu.

Detaylar için tıklayınız.

CEV; sosyal medya hesaplarından Eda Erdem Dündar’ın ülkemizde yaşanan felakette yanımızda olan herkese teşekkürlerini ilettiği mesajı paylaştı.

CEV Eda Erdem Türkiye Deprem

Eda Erdem Dündar: ”Ülkemiz yakın tarihin en acı felaketlerinden birini yaşadı. Türkiye’deki herkes gibi biz de ekip olarak kalbimizde acı taşıyoruz. Yarın kazanmanın ya da kaybetmenin ötesinde, hayata tutunmanın bir yolu olarak sahalara çıkacağız. Ardından ülkemize dönerek halkımızın yaralarını sarmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreçte acımızı paylaşan herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu