1. LigKadınlar

Edremit Belediyesi Altınolukspor, öğrencilerle bir araya geldi

TVF Voleybol Birinci Ligi A Grubu’nda mücadele eden Edremit Belediyesi Altınolukspor, Kıvanç Dağ Eğitim Kurumları’nı ziyaret etti.

Kulübün aynı zamanda sponsoru da olan Kıvanç Dağ Eğitim Kurumları’nda, oyuncular ve teknik heyet, soru-cevap şeklinde öğrenciler ile birlikte söyleşi gerçekleştirdi.

Takım menajeri Ulaş Uluç, Başantrenör Mustafa Umut Uysal, yardımcı antrenörler Gökhan Öztürk ve Kadir Akyıldız, teknik heyet olarak söyleşide yer alan isimler oldu.

Kaptan Duygu Sipahioğlu, Nia Kai Reed, Betül Barış, Hande Taşçı, Sude Pehlivan, Emine Arıcı ve Deniz Devrim Düzen, oyuncular adına söyleşide bir araya geldi.

Kulüp ziyaret ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bugün Kadın Voleybol A Takımımız ve teknik ekibimiz, kulübümüz sponsorlarından ve Edremit’in gözde eğitim kurumlarından olan Kıvanç Dağ Eğitim Kurumları’nın misafirperverliğinde öğrenciler ile bir araya geldi. Öğrenciler ile soru cevap şeklinde gerçekleştirilen bu değerli söyleşi de bulunmaktan büyük mutluluk duyduk. Bize bu güzel birlikteliği sağlayan Kıvanç Dağ Eğitim Kurumları kurucusu Kıvanç Dağ’a, değerli öğretmenlerimize ve öğrenci arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Ailemizin bir parçası olan Kıvanç Dağ Eğitim Kurumları’nı 29 Şubat Cumartesi günü oynayacağımız Sarıyer müsabakasında yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.”

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu