Efeler Ligi’nde 21.-22.-23. Haftanın Maç Programı Belli Oldu

0
135

Axa Sigorta Efeler Ligi’nde 21.-22.-23. haftada oynanacak karşılaşmaların programı belli oldu.

2020 – 2021 AXA SİGORTA EFELER LİGİ 21. HAFTA MAÇLARI
Saat Salon TV 11 ARALIK CUMA
15.00 TVF Başkent Voleybol Salonu TRT SPOR 2 Spor Toto Tokat Belediye Plevne
Saat Salon TV 12 ARALIK CUMARTESİ
12.00 Haldun Alagaş Spor Salonu TRT SPOR 2 İstanbul BŞ Belediyespor TFL ALTEKMA
13.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Galatasaray HDI Sigorta Solhan Spor
14.00 TVF Başkent Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Halkbank Sorgun Belediyespor
15.00 11 Nisan Spor Salonu Haliliye Belediyespor Bursa BŞ Belediyespor
16.00 Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu Afyon Belediyesi Yüntaş Ziraat Bankkart
Saat Salon TV 13 ARALIK PAZAR
16.00 İnegöl Spor Salonu İnegöl Belediyespor Fenerbahçe HDI Sigorta
17.30 TVF Atatürk Voleybol Salonu Sigorta Shop Spor Kompleksi TVF Voleybol TV Arkas Spor Arhavi Voleybol
2020 – 2021 AXA SİGORTA EFELER LİGİ 22. HAFTA MAÇLARI
Saat Salon TV 19 ARALIK CUMARTESİ
12.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TRT SPOR 2 Fenerbahçe HDI Sigorta Halkbank
13.00 Arhavi Spor Salonu Arhavi Voleybol Haliliye Belediyespor
15.00 Bingöl Karşıyaka Spor Salonu Solhan Spor Afyon Belediyesi Yüntaş
15.30 Gazi Osmanpaşa Üniversitesi Spor Salonu Tokat Belediye Plevne İnegöl Belediyespor
16.00 Sorgun Spor Salonu Sorgun Belediyespor Arkas Spor
Saat Salon TV 20 ARALIK PAZAR
13.00 TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Bursa BŞ Belediyespor Galatasaray HDI Sigorta
14.00 Haldun Alagaş Spor Salonu İstanbul BŞ Belediyespor Spor Toto
15.00 TVF Atatürk Voleybol Salonu Sigorta Shop Spor Kompleksi TVF Voleybol TV TFL ALTEKMA Ziraat Bankkart
2020 – 2021 AXA SİGORTA EFELER LİGİ 23. HAFTA MAÇLARI
Saat Salon TV 22 ARALIK SALI
14.00 TVF Başkent Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Halkbank Tokat Belediye Plevne
15.00 11 Nisan Spor Salonu Haliliye Belediyespor Sorgun Belediyespor
19.00 TVF Atatürk Voleybol Salonu Sigorta Shop Spor Kompleksi TRT SPOR 2 Arkas Spor Fenerbahçe HDI Sigorta
Saat Salon TV 23 ARALIK ÇARŞAMBA
13.00 TVF Başkent Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Ziraat Bankkart Solhan Spor
13.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TRT SPOR 2 Galatasaray HDI Sigorta Arhavi Voleybol
15.30 TVF Başkent Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Spor Toto TFL ALTEKMA
16.00 İnegöl Spor Salonu İnegöl Belediyespor İstanbul BŞ Belediyespor
16.00 Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu Afyon Belediyesi Yüntaş Bursa BŞ Belediyespor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here