Genel HaberlerManşet

En Büyük Hayali ”Zehra Güneş” Gibi Olmaktı…

Ülkemizi 2023 CEV Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden VakıfBank Spor Kulübü, yer aldığı C Grubu’nu ikinci sırada tamamlayarak, Çeyrek Final vizesinin ikinci maçındaki mücadeleye evlerinde çıktı. Polonya ekibi LKS Commercecon LODZ’u VakıfBank Spor Sarayı’nda ağırlayan temsilcimiz sahaya ”Yaraları Birlikte Saracağız, Geçmiş Olsun Türkiye’m” pankartı ile çıkarken, başarılı milli orta oyuncumuz Zehra Güneş ise ”Ceren” formasıyla maça çıktı.

Ceren Topal Zehra Güneş

Ceren TopalGeleceğin Zehra Güneş’iydi… Rasus Kimya Hatay Voleybol Gençlik ve Spor Kulübü oyuncusu Ceren Topal’ı, ülkemizi derinden sarsan, büyük kayıplar verdiğimiz deprem felaketinde maalesef 10 Şubat 2023 tarihinde kaybettiğimizi derin bir üzüntüyle öğrenmiştik…

Hatay Voleybol’un hocası Mehmet Bekmez’in anektodunu, Rasus Kimya Hatay Voleybol Gençlik ve Spor Kulübü sosyal medya hesaplarından hepimizin kalbine kor düşüren o acı haberi verirken, Ceren’in hayalini de bizimle paylaştı. Zehra Güneş: ”Çok üzgünüm… Böyle olmamalıydı tanışmamız… Mekanın cennet olsun..” yazarak üzüntüsünü dile getirdi.

Zehra Güneş Ceren Topal Hatay Voleybol

Gencecik bir voleybolcunun hayaliydi Zehra Güneş gibi olmak…

Zehra Güneş: “Umarın Ceren bir yerlerden beni görüyordur ve birazcık da olsa mutlu olmuştur”

Zehra Güneş:

“Ülkemizde yaşadığımız felaketin üzüntüsünü hala yaşıyoruz. Bizim için şu anda sahaya çıkmak kolay değil ancak kazanarak bizi takip edenleri mutlu etmek istedik. Bugün Hatay’da yaşamını yitiren Ceren’in formasıyla sahaya çıkmak istedim. Ceren’in “Hayalim Zehra Güneş olmak” açıklamasını bu şekilde öğrenmek hem hayatımda aldığım en üzücü hem de en gurur duyduğum yorumlardan biri oldu. Keşke tanışabilseydik. Umarım bir yerlerden beni görüyordur ve birazcık da olsa mutlu olmuştur.” dedi.

Zehra VakıfBank Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek Finale Yükseldi
Zehra Güneş Lodz karşısında depremde hayatını kaybeden Hatay voleybolcusu Ceren Topal’ın isminin yazılı olduğu formayla sahaya çıktı. Ceren Topal’ın en büyük hayali
Zehra Güneş olmaktı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu