1. LigErkekler

Erkekler 1.Lig’de 3. hafta tamamlandı

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi’nde 2019-2020 Sezonu 3. haftası 26 Ekim Cumartesi günü A ve B Gruplarında oynanan maçlarla tamamlandı

A Grubunda 3. hafta maçlarında Afyon Belediyesi Yüntaş ilk galibiyetini aldı. İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Kocaeli BŞB Kağıtspor üçte üç yaparlarken Kocaeli temsilcisi haftanın deplasmanda galip gelen tek takımı oldu. Saint Joseph ve TOFAŞ Spor ise ilk 3 maç sonunda henüz galibiyet alamadılar.

A Grubunda oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:
Oynanan maçlar sonunda ilk haftanın puan durumu şu şekilde oluştu:

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi A Grubu 4.Hafta maçları 2 Kasım Cumartesi günü oynanacak. 4.Haftada oynanacak maçların programı şöyle:
TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubunda da mücadele devam ediyor. Solhan Spor, Niksar Belediyespor ve Ziraat Bankası takımları haftayı deplasman galibiyeti ile kapatırken, Torul Gençlik, Maliye İhtisas ve Cevhertepe takımları 3. maçlar sonunda henüz galibiyet alamadılar. Niksar Belediyespor, Solhan Spor ve Şanlıurfa BŞ Belediyespor ise oynadıkları üç maçtan da galibiyetle ayrılmayı başardılar.

3. haftanın maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

Maçların ardından 3. haftanın puan durumu ise şu şekilde oluştu:

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubu 4.Hafta maçları 2 Kasım Cumartesi günü oynanacak. 4.Haftada oynanacak maçların programı şöyle:

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu