AvrupaManşet

Erkekler Şampiyonlar Ligi’nde 2. maçlar oynandı

Ülkemizi Ziraat Bankkart ve Halkbank takımlarının temsil ettiği 2023 CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi’de 4. etap olan grup aşamasında 2. maçlar tamamlandı.

Bu turda Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Nurper Özbar ile Erdal Akıncı da ülkemizi temsil ettiler.

16 Kasım Çarşamba günü oynanan maçlar sonunda alınan sonuçlar şöyle:

A GRUBU 16.11.2022
 MONTPELLIER HSC VB: 1 JASTRZEBSKI Wegiel: 3 Yardımcı Hakem: Nurper Özbar
Vojvodina NS Seme NOVI SAD: 0 VfB FRIEDRICHSHAFEN: 3
B GRUBU
Halkbank: 3 BERLIN Recycling Volleys: 1
Hebar PAZARDZHIK: 1 Aluron CMC Warta ZAWIERCIE: 3
C GRUBU
Sport LISBOA e Benfica: 2 Knack ROESELARE:  3
TOURS VB: 1 Cucine Lube CIVITANOVA: 3
D GRUBU
ČEZ KARLOVARSKO: 1 TRENTINO Itas: 3 Yardımcı Hakem: Erdal Akıncı
Decospan VT MENEN: 0 Grupa Azoty KĘDZIERZYN-KOŹLE: 3
E GRUBU
ACH Volley LJUBLJANA: 3 SWD powervolleys DÜREN: 1
Ziraat Bankkart: 1 Sir Sicoma Monini PERUGIA:  3

İkinci maçların ardından gruplardaki puan durumları ise şöyle:

A Grubu
O G M P
JASTRZEBSKI Wegiel
2 2 0 6
VfB FRIEDRICHSHAFEN
2 2 0 5
MONTPELLIER HSC VB
2 0 2 1
Vojvodina NS Seme NOVI SAD
2 0 2 0
B Grubu
O G M P
Aluron CMC Warta ZAWIERCIE
2 2 0 6
Halkbank ANKARA
2 1 1 3
BERLIN Recycling Volleys
2 1 1 2
Hebar PAZARDZHIK
2 0 2 1
C Grubu
O G M P
Cucine Lube CIVITANOVA
2 2 0 5
TOURS VB
2 1 1 3
Knack ROESELARE
2 1 1 2
Sport LISBOA e Benfica
2 0 2 2
D Grubu
O G M P
TRENTINO Itas
2 2 0 6
Grupa Azoty KĘDZIERZYN-KOŹLE
2 2 0 6
ČEZ KARLOVARSKO
2 0 2 0
Decospan VT MENEN
2 0 2 0
E Grubu
O G M P
Sir Sicoma Monini PERUGIA
2 2 0 6
SWD powervolleys DÜREN
2 1 1 3
ACH Volley LJUBLJANA
2 1 1 3
Ziraat Bank ANKARA
2 0 2 0

Şampiyonlar Liginde 3. maçların programı ise şöyle:

3. MAÇLAR 29 Kasım – 1 Aralık 2022
A GRUBU
VfB FRIEDRICHSHAFEN: JASTRZEBSKI Wegiel:
Vojvodina NS Seme NOVI SAD:  MONTPELLIER HSC VB:
B GRUBU
Hebar PAZARDZHIK: Halkbank:
Aluron CMC Warta ZAWIERCIE: BERLIN Recycling Volleys:
C GRUBU
Knack ROESELARE: Cucine Lube CIVITANOVA:
Sport LISBOA e Benfica TOURS VB: Başhakem: Ozan Çağı Sarıkaya
D GRUBU
TRENTINO Itas: Grupa Azoty KĘDZIERZYN-KOŹLE:
ČEZ KARLOVARSKO: Decospan VT MENEN:
E GRUBU
SWD powervolleys DÜREN: Sir Sicoma Monini PERUGIA:
ACH Volley LJUBLJANA: Ziraat Bankkart:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu