Genel Haberler

ERSE Kablo, Koray Yılmazgil’in Başarısını Duyurdu

Profesyonel kariyerini İç Anadolu Bölge Satış Yöneticisi olarak sürdürdüğü ERSE Kablo firması, Ankara İli Uluslararası Voleybol Aday Hakemi Koray Yılmazgil’in hakemlik kariyerindeki başarılarını duyurdu.
Firmanın internet sitesinde yer alan bilgiler şöyle:

Erse Kablo İç Anadolu Bölge Satış Yöneticisi Koray Yılmazgil’den Uluslararası Başarı

Erse Kablo İç Anadolu Bölge Satış Yöneticisi Koray Yılmazgil, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), Uluslararası Aday Voleybol Hakemi olarak, Avusturya’nın Ried kentinde UVC Weberzeile RIED (Avusturya) – Marek Union Ivkoni DUPNITSA (Bulgaristan)  takımları arasında oynanan 2021 Erkekler CEV Challenge Cup 16’lı Final Etabı 1. ve 2. maçlarında yardımcı hakem ve başhakem olarak görevlendirildi.
Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), Avrupa voleybolunun yönetim organı olup; merkezi Lüksemburg’un Lüksemburg kentindedir. 55 Ulusal federasyon üyesi bulunan konfederasyonun Başkanı Sırbistan’dan Aleksandar Boričić’dir.
Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), 17 Ekim 2015 tarihinde Sofya’da gerçekleştirilen 36. Genel Kurulu’nda ülkemizde ve yurtdışında büyük başarılara imza atmış ve halen Türkiye’de Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanı olarak görev yapmakta olan Aziz Yener’i CEV Hakem Komisyonu Üyesi olarak görevlendirmişti.  28 Yıl hakemlik yapan Aziz Yener, son 18 yılda Uluslararası Voleybol Hakemi olarak Avrupa Oyunları, Grand Prix Finali, Dünya Kupası, Dünya Ligi ve Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi ve Türk Voleybol Hakemliğini başarı ile temsil etmişti. Türkiye Voleybol Federasyonu ve Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), yurt dışında ilk kez ülkemizi temsil eden Uluslararası Aday Voleybol Hakemi Koray Yılmazgil’e hakemlikteki kariyerinde başarı dileklerinde bulundu.
Erse Kablo olarak, İç Anadolu Bölge Satış Yöneticimiz Koray Yılmazgil’i uluslararası bu başarısından dolayı tebrik eder, uluslararası voleybol hakemliği kariyerinde başarılar dileriz.
 Koray YILMAZGİL
Koray Yılmazgil, 2011 yılından beri Erse’li. 16 senedir “Voleybol  Tutkunu”.
Sektörün önde gelen markalarından birinde çalışmanın heyecanını her zaman taşıyan, müşteri ilişkilerinde gösterdiği iletişimde duyarlı bir yönetici.
Felsefesi, “Hayatın için kendine zaman ayır, çevrene güven ver.” Sevdiğin işe inanmanın onun için mücadele etmek olduğunu belirten Koray Bey’e ülkemizi bu vizyonu ve misyonuyla temsil ettiği teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu