Erzin Yeşilkent Spor’dan sponsora nezaket ziyareti

0
112

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubu’nda sezona arka arkaya 7 maçta set alamadan yenilgi alarak düşme adayları arasında gösterilmesine rağmen sezon ortasında takıma yaptığı transferlerle güçlenerek oynadığı maçlarda tüm voleybol severlerin ilgisini çekmeyi başaran Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor, ligde kalmayı başarmıştı.

Kulübe aktardığı kaynakla bu başarıda büyük pay sahibi olan sponsor Yurt Grup ile olan sözleşmesinin sona ermesi ile Erzin Yeşilkent Spor başantrenörü Güntaç Yılmaz ve Erzin Gençlik Spor İlçe Müdürü Hanifi Demirkıran, sponsorluğun mimarı Yaşar Acaroğlu’nu ziyaret etti.

Erzin voleyboluna yaptıkları katkı sebebiyle Acaroğlu’na teşekkür eden Yılmaz ve Demirkıran, tüm takımın imzaladığı formayı da hediye ettiler.

Bu arada Erzin Yeşilkent Spor’da yeni sezon öncesi sıkıntılı bekleyiş devam ediyor. Turuncu beyazlı kulüp henüz transfer çalışmalarına başlamazken, Erzin’de voleybolu sahiplenecek, sponsor desteği ile hedeflere ulaşacak takımın kurulacağı günler için geri sayım sürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here