1. LigErkeklerGenel HaberlerManşet

Erzin’de Voleybol Dolu Gün

Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ve Siyasi Partilerin İlçe Başkanlarına NEZAKET ziyareti

YURT Grup Erzin Yeşilkent Spor Kulübü yönetimi ve Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni Savaş Eskigülek ile birlikte, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ve Siyasi Parti Erzin İlçe Başkanlarından CHP Erzin İlçe Başkanı Yalçın Elmasoğlu, MHP Erzin İlçe Başkanı Ali Şener ve İYİ Parti Erzin İlçe Başkanı Ahmet Türk ziyaret edilerek, TVF 1. Lig Erkekler B-Grubunda mücadele eden voleybol takımımız hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu ve Pazar günü Erzin Spor Salonunda oynanacak Malatya Büyükşehir Belediyesi Voleybol karşılaşmasına davet edildi.
Ziyaretin ilk ayağı Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu oldu. Kulübe yapmış olduğu maddi manevi destekten dolayı teşekkür edilerek plaket verildi.

Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu; “Erzin Belediyesi olarak, bütçemizin elverdiği süresince takımlarımıza destek oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Daha önceleri de söylediğim gibi voleybolda altyapı çalışmaları biran önce başlamalı. Erzin’de voleybola ilginin hayli fazla olduğunu görüyorum. Erzinli genç yeteneklerin ortaya çıkarılması lazım” dedi.

Daha sonra İYİ Parti Erzin İlçe Başkanı Ahmet Türk ziyaret edildi.
Türk; “Bizlere bu heyecanı yaşattığınızdan dolayı yönetimi ve oyuncuları kutluyorum. Sizlere elimizden geldiğince desteğimiz sürecek ve takımın başarısı için var gücümüzle arkanızda olacağız. Erzinspor’un elimizden gitmesine engel olamadık ama voleybol takımımıza sahip çıkacağız” dedi.

Konuşmasının ardından, kulübe yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür edilerek takımın forması ve atkısı hediye edildi.

Ziyaretin üçüncü ayağında, CHP Erzin İlçe Başkanı Yalçın Elmasoğlu ziyaret edildi.
CHP Erzin İlçe Başkanı Yalçın Elmasoğlu; “Göreve geldiğim 2020 Ocak ayından bu yana, Erzinli genç oyuncularımızın da içerisinde bulunduğu, oynadığı her karşılaşmada heyecanımızı kat kat artıran ve seyrine doyum olmayan bir oyun sergileyen voleybol takımı için elimizi taşın altına koyduk. Bu takımı yarı yolda bırakmayız. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadesini kullandı.

Desteklerinden dolayı, CHP Erzin İlçe Başkanı Yalçın Elmasoğlu’na şükranlarımızı sunarak ardından Kadın Kolları Başkanı Nermin Daniş’e takımın forması ve Gençlik Kolları Başkanı Baykal Barış Özaslan’a takımın atkısı hediye edildi.

Son olarak, MHP Erzin İlçe Başkanı Ali Şener ziyaret edildi.
Spor birçok kötü alışkanlıkları ortadan kaldırdığını belirten MHP Erzin İlçe Başkanı Şener sözlerine şöyle devam etti; “Sözlerimin başında da belirttiğim gibi, gençlerimize dokunarak onların hayatlarına yön veriyorsunuz. Takımı izlerken gurur duyuyorum. Bunun yanında Erzin’in adını ülke genelinde duyurduğunuz için sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Kulüp adına desteklerinden dolayı teşekkür edilerek takımın atkısı verildi.

2017 yılında faaliyete geçen Erzin Yeşilkent Spor Kulübü’nde voleybol oynayan Erzinli 5 voleybolcu kulüp puanıyla çeşitli üniversitelerde beden eğitimi bölümünü kazandılar. Kulübün en büyük amacı, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birçok genç yeteneklerin hayatını değiştirmek olacak.

Yapılan bir dizi ziyaretlerden dolayı bizlere eşlik eden Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni Savaş Eskigülek’e Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu kulüp adına bir plaket takdim etti.
Haber ve Fotoğraflar: Mehmet Uras – Yeşilkent Haber

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu