Genel Haberler

Eskişehir’in yeni spor kulübü hayırlı olsun

Eskişehir’in Odunpazarı ilçesinde yeni bir spor kulübü daha faaliyetlerine başladı ve ağırlılığı erkek öğrencilerin oluşturacağı voleybol branşını da faaliyetleri kapsamına aldığını duyurdu.

Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin (Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Spor Kulübü) kuruluşunu tamamlamasının ardından TVF Eskişehir Voleybol İl Temsilcisi Cihat Fırıncıoğlu ile yaptığı görüşme sonunda da kulübün voleybol branşının açıldığı açıklandı.
Özellikle ilçedeki ortaokul ve liselerde okuyan öğrencileri spor okulu ve kulüp olarak organize edip voleybol branşına katkı yapmayı hedefleyen kulüp, önümüzdeki sezon bölgesel ligde mücadele etmek için müracaat edecek.

Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Kürşad Önder Ceylan, kurulan Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Spor Kulübü’nün ilk başkanı olurken, yayınladığı bir bilgi notu ile kuruluşu kamuoyu ile paylaştı.

Voleybol Aktüel olarak, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin hayırlı olmasını; Eskişehir ve Türk Voleyboluna uzun yıllar başarı ile hizmet vermesini temenni ediyoruz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu