Avrupa

EuroVolley 2019′ e Bir Ödül Daha

EuroVolley 2019 organizasyonundan ötürü Slovenya Voleybol Federasyonu, Adriyatik bölgesindeki sponsorluk ve pazarlama konusundaki en iyi uygulamalar için verilen 2019 SPORTO Ödülleri’nden birini kazandı.

SPORTO, Avrupa’nın önde gelen spor pazarlamacılığı ve sponsorluk birliklerinden biridir. Markaları, hak sahiplerini, acenteleri, etkinlik düzenleyicileri, sporcuları, öğrencileri ve ilgilenen diğer kuruluşları ve spor endüstrisi içindeki bireyleri birbirine bağlar.

SPORTO Ödülleri, bölgedeki işletmelerin stratejik hedeflerini sunma konusunda markaların, hak sahiplerinin ve acentelerin yeteneklerini mükemmel bir şekilde gösterir ve en iyi uygulamaların vitrini durumundadır.

SPORTO Ödülleri, sponsorluk ve spor pazarlaması alanındaki üstün çalışmaları onaylar ve ödüllendirir. Yarışma, Adriyatik bölgesindeki (yani Slovenya, Hırvatistan, Bosna Hersek, Sırbistan, Karadağ ve Kuzey Makedonya) ve Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve Macaristan’dan gelen başvuru sahiplerine açık. Avrupa Sponsorlar Birliği (ESA) ve bir dizi ulusal ortak ile yakın işbirliği içerisinde gerçekleşiyor.

ESA Başkanı Andy Westlake başkanlığındaki uluslararası uzmanlardan oluşan bir panel, Avrupa Sponsorluk Birliği ile yakın işbirliği içinde, önceden tanımlanmış bir dizi kritere göre çeşitli SPORTO Ödülleri kategorilerindeki tüm kayıtları gözden geçirdi ve değerlendirdi.

Jüri EuroVolley 2019 projesine üç ödül verdi. Petrol d.d.’nin sunduğu ‘Kazanan hizmet’ kampanyası. sponsorluk ve dijital olmak üzere iki kategoride kazandı. EuroVolley 2019 Erkekler, Slovenya’da büyük bir etkinliğin satışına odaklanan son derece kapsamlı bir kampanyanın ardından 2019’un en iyi etkinliği olarak ortaya çıktı.

Jüri, Organizasyon Komitesi’nin çalışmalarını son derece iyi yerine getirdiğini ve mükemmel sonuçlar elde ettiğini belirtti. Bu nitelikteki ana olaylar üzerinde çalışmak, azim ve kararlılık gerektirir ve belirlenen tüm hedeflere ulaşmak, bu kampanyaya etkinlik kategorisinde güçlü bir rekabet avantajı sağladı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu