Sultanlar Ligi

Fenerbahçe OPET PTT’ye set vermedi

Fenerbahçe OPET: 3 – PTT: 0
Salon: TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler: Seçkin Yener, Ramazan Çevik/Gözlemci: Erdal Fındık
Setler: 25-15, 25-12, 25-19
Süreler: 23′, 21′, 26′

Maçın istatistikleri için tıklayınız.

Fenerbahçe Opet : Naz Aydemir Akyol, Thompson Jordan, Dicle Nur Babat, Vargas Abreu Melissa, Robinson Kelsey, Eda Erdem Dündar, (Aylin sarıoğlı (L), Melis Yılmaz (L), Fatma Yıldırım, İpar Ozay Kurt,

PTT : Janset Cemre Erkul, Polen Ünver, Gergana Dimitrova, Nasya Dimitrova, Ceren Baysal Çağlar, Yağmur Karaoğlu, (Ceren Önal (L),  Seda Aslanyürek, Burcu Genç,

Vestel Venus Sultanlar Ligi 21. haftasında Fenerbahçe OPET, PTT’yi konuk etti. TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan maçı İstanbul Bölgesinden Uluslararası Aday Voleybol Hakemi Seçkin Yener ile Uluslararası Voleybol Hakemi Ramazan Çevik yönetti. Maçta Gözlemci olarak da TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık görev yaptı. Karşılaşma önce takımlar sahaya 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle pankartla çıkarken, maçın Gözlemcisi ve TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık takım kaptanları ile maçta görev yapan kadın hakemlere çiçek verdi.

Fenerbahçe Opet, karşılaşmadan 3 puanı 25-15, 25-12, 25-19’luk setlerle almayı başardı.

Fenerbahçe Opet, ligde yaptığı 21 maçtan 17 galibiyet alarak ligin 3.sırasında olurken PTT 21 karşılaşmada 8 galibiyet ile Ligde 8.sırada bulunuyor.

Ligin son haftasında Fenerbahçe Opet deplasmanda Karayolları ile 13.Mart.2020 tarihinde Ankara’da karşılaşırken PTT ise İstanbul deplasmanında Türk Hava Yolları ile karşılaşacak.

Fotoğraflar: Refik Keskin

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu