Altyapılar

Fenerbahçe’de oyuncu seçmeleri online gerçekleşecek

Fenerbahçe’de alt yapı takımlarına oyuncu seçmeleri online gerçekleşecek. Konu ile iligli olarak sarı lacivertli takım tarafından yapılan açıklama şöyle:

Tüm dünyayı saran ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında bir süre altyapı seçmeleri yapamayan Voleybol Şubemiz, www.fenerbahce.org üzerinden yayınladığı online başvuru formu ile voleybol altyapı yapılanması kapsamında sporcu taramalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Koronavirüs gündemi doğrultusunda, “İnsan sağlığı her şeyden önemlidir” diyen, bunu sürecin en başından itibaren her fırsatta dile getiren Kulübümüz, pandemi sürecinde tüm spor şubelerinde ve departmanlarındaki faaliyetlerini en aza indirgemişti. Sporcularımız bu süreçte antrenmanlarına bireysel olarak evlerinde devam etmişti.

Altyapılarımızdan yetişen sporcularımızın, kulübümüze ve Türk Voleybol’una başarı ile hizmet edecek şekilde adımlarını atan takımlarımız; bu bağlamda online tarama gerçekleştirerek uygun görülen adaylar, antrenmanların başlaması halinde, antrenörlerimiz tarafından ilgili altyapı kategorisinde deneme antrenmanına davet edilecektir.

Başvuru için TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu