Efeler LigiLiglerManşet

Fenerbahçe’ye geri dönmek beni heyecanlandırıyor

İki yıl aradan sonra altyapısında yetiştiği Fenerbahçe’ye yeniden dönen Milli voleybolcu Metin Toy, tekrar sarı lacivertli formayı giyecek olmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlı olduğunu ifade etti. Fenerbahçe camiasını ve taraftarlarımızı çok özlediğini dile getiren Toy, “Buraya tekrar geri dönmek, tekrar bu atmosferi, bu duyguyu yaşayacak olmak beni çok heyecanlandırıyor. İki yıl farklı kulüplerde oynamış olsam bile Fenerbahçe benim gözümde çok farklıydı. Bu durumu da hiçbir şey değiştiremez” dedi.

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın kadrosuna kattığı yeni isimlerden pasör çaprazı Metin Toy, Resmi Sitemize açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe taraftarı, dünyanın en güzel taraftarı

“Fenerbahçe benim altyapısından çıktığım kulüp. Burası benim için çok önemli. Buraya tekrar geri dönmek, tekrar bu atmosferi, bu duyguyu yaşayacak olmak beni çok heyecanlandırıyor. Fenerbahçe forması altında geçmiş dönemde çok başarı yakaladık. Aynı başarıları önümüzdeki senelerde de Fenerbahçe formasıyla yaşamayı düşünüyorum. Bunun için de elimden gelenin fazlasını vereceğim. Fenerbahçe’yi layıkıyla istenilen yerlerle, şampiyonlukla, kupalarla buluşturacağız. Fenerbahçe’ye tekrar geri döndüğüm için çok mutluyum. İki yıl farklı kulüplerde oynamış olsam bile Fenerbahçe benim gözümde çok farklıydı. Bu durumu da hiçbir şey değiştiremez. Bundan sonrası için de Fenerbahçe için elimden gelenin en iyisini sahada göstereceğim.

(Pandemi süreci) Voleybolu çok özledim. Voleybol bizim hayatımızın en önemli parçası. Bizim işimiz, hayatımızda çok yer kaplıyor. 3 aydır da ara verdik ve elimizde olmayan bir araydı. Normalde bu süreci Milli takımda geçiriyorduk ama bu yaz Koronavirüs sebebiyle evlerimizde olmak zorunda kaldık. Evimizde antrenmanlar yaptık. Ardından yollar açıldı, İstanbul’a geldik. Şimdi de İstanbul’da antrenman yapmaya devam ediyoruz. Söylediğim gibi topu elime aldığımdaki o hissiyat, voleybolu özlediğimin göstergesi. Çok özledik. Bir an önce sezon açılsın diye heyecanla bekliyoruz.

Fenerbahçe taraftarı benim gözümde dünyanın en güzel taraftarı. Voleybol izleyen kesim de gerçekten çok değerli. Voleybolu çok ince ayrıntılarına kadar takip eden bir grup. Fenerbahçe camiasını ve taraftarlarımızı çok özlediğimi dile getirmek istiyorum. Sezon açıldıktan sonra da her zamanki gibi Fenerbahçemizin yanında olacaklarını düşünüyorum. Onların kalbi bizimle, bizimki de onlarla atıyor. Onları çok özlediğimi söylemek istiyorum.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu