Genel Haberler

Filede duygu dolu bir gün

Türkiye Voleybol Federasyonu müsabaka gözlemcisi Zeki FİLİZ emekli oldu.
1979 yılında başladığı voleybol hakemliğini 30 sene boyunca başarıyla sürdüren Zeki FİLİZ, 2009 yılından itibaren gözlemci olarak sürdürdüğü görevinden 66 yaşına girdiği gün olan 17 Ekim 2020 günü emekli oldu.
30 yıl hakem, 11 yıl gözlemci olarak voleybol sporuna 41 yıl hizmet veren Filiz, 24 Ocak 2021 Pazar günü Balıkesir’in Bigadiç ilçesindeki Bigadiç Bld.Spor – Kocaeli BŞB.Kağıtspor müsabaka öncesi düzenlenen törende duygulu anlar yaşandı.
Zeki Filiz törende yaptığı konuşmada voleybol camiasının bir üyesi olmaktan gurur duyduğunu, 41 yıllık hizmet döneminde bir çok insan tanıdığını ve beraber çalışma imkanı bulduğunu vurguladı. Filiz camiadaki herkese katkı ve destekleri için teşekkür etti, bundan sonra da bir seyirci olarak maçları takip edeceğini söyledi.
TVF Balıkesir İl temsilcisi Emel Duygulu Filiz’e voleybol sporuna hizmetleri için plaketle teşekkür etti. Duygulu, Filiz’in yeri doldurulamayacak bir insan olduğunu vurguladı.
Törende Bigadiç Belediyespor takım kaptanı Tolga Altıntaş, Zeki Filiz’e forma hediye etti. Törene Balıkesir TVF İl hakem komitesinde görevli Mümin Şalvarlı, Rıdvan Gökgün, Metin Açıkgöz de katıldı ve Filiz’i uğurlayanlar arasında yer aldı.
Haber ve Fotoğraf: Voleybol Sevenler Derneği

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu