Filenin Sultanları: Sebat belgeselinin galası yapıldı

0
60

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2019 Avrupa Şampiyonası’ndan bugüne kadar olan serüvenini anlatan, AXA Sigorta sponsorluğundaki “Filenin Sultanları: Sebat” belgeselinin galası yapıldı.

Zorlu PSM’de gerçekleştirilen gala gecesine Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı (TVF) Mehmet Akif Üstündağ ile yöneticiler, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti, milli oyuncular Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol, Simge Aköz ve Hande Baladın ile çok sayıda davetli katıldı.

AXA Sigorta’nın TVF ile birlikte hazırladığı belgeselde “Filenin Sultanları”nın 2019 Avrupa Şampiyonası’nda ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları elemelerindeki başarı öyküsü anlatılıyor. Fatih Karaca’nın yönetmenliğini üstlendiği belgeselde milli takım oyuncuları, teknik ekip ve federasyon yetkililerinin görüşlerinin yanı sıra müsabakalardan heyecan verici görüntüler de yer alıyor.

 

 

 

 

 

AXA Sigorta Türkiye CEO’su Yavuz Ölken ve ardından TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ‘ın konuşmalarıyla başlayan gala gecesinde Yalvuz Ölken ” Bu belgesel türk kadın voleybolunun,bu genc kadınların nasıl bir takım olabildigini iyi organize olabildiklerinde geleceğe nasıl ümit verdiklerini bize gösteriyor. Bu sportif başarı olmasa, madalya da olmasa bu belgesel mutlaka yayınlanacaktı çünkü her haliyle ilham veriyor” ifadelerini kullandı. Gala gecesi Filenin Sultanları “Sebat” belgeseli gösterimiyle devam etti devam etti

Filenin Sultanları’nin emek, tutku, azim, disiplin ve başarılarla dolu yolculuğunu anlatan heyecan verici bir belgesel izledik.

AXA Sigorta’nın TVF ile birlikte hazırladığı belgeselde “Filenin Sultanları”nın 2019 Avrupa Şampiyonası’nda ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları elemelerindeki başarı öyküsü anlatıldığı belgeselde maçlardan da heyecan verici görüntüler aktarıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here