Plaj Voleybolu

FIVB 4 Yıldızlı Katara Etabında Millilerimiz Sahne Aldı

Katar’ın başkenti Doha’da 8 Mart Pazartesi günü başlayan 4 Yıldızlı FIVB Beach Volley World Tour Katara Etabından ilkemizi temsil eden Selçuk Şekeri- Sefa Urlu ve Murat Giginoğlu- Volkan Göğtepe çiftleri korta çıktılar.

Temsilcilerimizden Selçuk – Sefa çifti 1. Eleme turunda Polonya’dan Rudol- Miszcuk çifti ile karşılaştı. Maçı 17-21 ve 15*21’lik setlerle 2-0 kaybeden Millilerimiz, etaba veda etti.

 

 

 

Murat Giginoğlu- Volkan Göğtepe çifti ise 1. eleme turunda İsviçre’den Metral – Haussener çiftini 22-20 ve 21-13’lük setlerle eleyip 2. eleme turuna yükseldi. İkinci eleme turunda ise Meksikalı Menendez – Huerta  çiftini 24-22 ve 27-25 yenen Millilerimiz Ana Tablo’ya yükselmeyi başardılar.

Murat – Volkan çifti Ana Tabloda D Grubundaki ilk maçta ABD’den Crabb – Gibb ile karşılaşacaklar. Grupta sonraki maçlardaki rakipleri alınan galibiyet veya mağlubiyete göre belirlenecek. Millilerimizin ABD’li rakipleri ile oynayacakları maç, 9 Mart Salı günü TSİ 14.10 başlayacak ve  FIVB Plaj Voleybolu YouTube sayfasından canlı yayınlanacak.
Karşılaşmaları izlemek için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu