FIVB Başkanı Dr Ary S. Graça F°, maçları izlemek için 72 saat bekledi

0
33

FIVB Başkanı Dr Ary S. Graça F°, dünyanın en iyi milli takımlarının katıldığı VNL’in son iki haftasına girmeye hazırlanırken İtalya’nın Rimini kentinde düzenlenen Voleybol Uluslar Ligi (VNL) 2021 toplantısına katıldı.

FIVB Başkanı’nın 72 saatlik zorunlu izolasyon süresi ve sıkı test rejiminden geçtikten sonra VNL salonuna girmesine izin verildi.

FIVB Başkanı Dr Ary S. Graça F şunları söyledi:
“VNL 2021 heyecanına katıldığım için çok heyecanlıyım. Dünyanın dört bir yanından takımların burada, Rimini’de olmaları ve güvenli bir ortamda oynamaları, FIVB, Voleybol Dünyası ve etkinlik organizatörleri RCS Sports and Events’in etkili sağlık ve hijyen protokollerini uygulamaya yönelik çabalarının bir kanıtıdır.”
“Bu yarışmada rekabet seviyesi ve sportif mükemmellik her zaman elit düzeydedir ve takımların imrenilen VNL şampiyonu unvanını elde etmek için hiçbir şeyden geri durmadıkları açıktır. Önümüzdeki birkaç hafta içinde rekabetin nasıl gelişeceğini görmek için sabırsızlanıyorum ve tüm takımlara bol şans diliyorum!”

VNL 2021, kadınlar karşılaşmaları 25 Haziran ve erkekler karşılaşmaları ise 27 Haziran tarihlerine kadar devam edecek. Dünyanın en güçlü 32 milli takımı şu anda VNL şampiyonu olmak için mücadele ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here