Genel HaberlerManşet

Gabi ve Ana Beatriz: Herkes için dua ediyoruz

misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Kuzeyboru takımında forma giyen Brezilyalı oyuncu Ana Beatriz Correa ve VakıfBank’ta oynayan Gabi da, Pazarcık depremini yakından hissedenler arasında.

Kuzeyboru’nun Bia lakaplı oyuncu ülkesinin basınına yaptığı açıklamada, “Sabah 4:20 civarı uyandım. Sallanıyorduk. Ne olduğunu tam anlayamadım. Adeta  kayboldum. Durdu. Telefonu aldım. Takım arkadaşlarıma her şeyin yolunda olup olmadığını sordum. İkinci kez sallandığımızda binayı terk etmemizi, arabaların içinde kalmamızı söylediler. Çok kar yağıyordu. Yaklaşık 40 dakika böyle geçti. Bize her şeyin yolunda olduğunu binaya geri dönmemizi söylediler” dedi .

Brezilyalı oyuncu ayrıca, “takımdaki kızların aileleri, arkadaşları için endişelenerek konuştuklarını gördüm. Bizim şehrimiz 6.0 veya 5.8 sallandığı söylendi. Daha güçlü sallanan yerlerde insanlar öldü.  Binalar çöktü. Herkesi çok endişelendiren bir durum. Buradaki şehrimiz iyi ama durumun çok ciddi olduğu başka yerler var. Mesajlar için teşekkürler”  ifadelerini kullandı.

Türkiye’de oynayan bir başka Brezilyalı voleybolcu Gabi Guimarães de, “Burada iyiyiz ama haberi büyük bir üzüntüyle takip ediyor ve herkes için dua ediyoruz” diye yazdı.

Kaynak: Fotospor

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu