Sultanlar Ligi

Galatasaray ilk yarıyı 3 puan tamamladı

Galatasaray HDI Sigorta: 3 – Beylikdüzü Voleybol İhtisas: 0
Salon: TVF Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler: Ramazan Çevik, Sadettin Kıral/Gözlemci: Ümit Sokullu
Setler: 25-11, 25-16, 25-14
Süreler: 21′, 23′, 21′

Maçın istatistikleri için tıklayınız.

Galatasaray HDI Sigorta: Elifsu Erincek, Melike Çadır, Nilay Karaağaç, Güldeniz Önal, Aslı Kalaç, Vasilantonaki (Derya Çayırgan, Sezen Keskekoğlu)

Beylikdüzü Voleybol İhtisas: Tuğçe Atıcı, Merve Tanyel, Bahar Akbay, Elgin Rusut, Zekiye Ünal, Deniz Uyanık (Simay Kurt, Buse Kaygısız)

Vestel Venus Sultanlar Ligi 11.Haftasının ilk maçında Galatasaray HDI Sigorta, Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı konuk etti. TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan maçı İstanbul Bölgesinden Uluslararası Voleybol Hakemi Ramazan Çevik ile Ulusal Voleybol Hakemi Sadettin Kıral yönetirken, karşılaşmada Ümit Sokullu da gözlemci olarak görev yaptı. Bu maç aynı zamanda AB Klasman olarak Sadettin Kıral’ın ilk Sultanlar Ligi karşılaşması oldu.

Maçta Galatasaray, sezonun ilk yarısında fazla forma şansı veremediği oyuncuları ile mücadele ederken rakibini 3-0 yendi ve 3 puanın sahibi oldu. Maçın setleri 25-11, 26-16 ve 25-14 sonuçlandı.

Bu sonuçla Galatasaray HDI Sigorta 2019-2020 Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi ilk yarısını 26 puan ve 9 galibiyetle tamamladı. Beylikdüzü Voleybol İhtisas ise ilk yarıda puan ve galibiyetle tanışamadı.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu