ManşetSultanlar Ligi

Galatasaray’da imza töreni

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımının yeni transferlerinin imza töreni, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’ndaki Basın Toplantı Odası’nda gerçekleşti.

İmza törenine Voleybol Takımları İdari Menajeri Neslihan Turan, Kadın Voleybol Takım Menajeri Asuman Baş, sözleşmesi yenilenen oyuncular İlkin Aydın ile yeni transferlerden Ayçin Akyol, Fulden Ural, Karmen Aksoy ve Nazlı Eda Kafkas katıldı.

İmza törenini, Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Cibara ve İsmail Sarıkaya ile eski Yönetim Kurulu Üyelerinden Turhan Özen de takip etti.

İmza töreni, Voleybol Takımları İdari Menajeri Neslihan Turan’ın konuşmasıyla başladı.

Neslihan Turan, şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Yönetim Kurulu Üyelerimiz, değerli misafirlerimiz hoş geldiniz. Bugün şubemiz adına 5 önemli sporcunun imza törenini gerçekleştiriyoruz. Bizim için çok önemli dakikalar. Eminim sporcularımız için de aynı duygular geçerlidir. Zorlu bir sezon bizi bekliyor. Umarım güzel anılar ve kazanılan güzel maçlar biriktirebiliriz. Kulübümüz adına tüm sporculara hoş geldin diyorum.”

Genç ve dinamik bir ekip kurduklarını belirten Kadın Voleybol Takım Menajeri Asuman Baş ise “Değerli Yönetim Kurulu Üyelerimiz, sporcularımız ve ailelerimiz hepiniz hoş geldiniz. Bu sene Galatasaray HDI Sigorta olarak mevcut tecrübeli sporcularımızın yanına genç, dinamik bir ekip daha ekliyoruz. Milli takım oyuncuları aynı zamanda da tecrübeli oyuncular. Biz takımımıza çok güveniyoruz. Zorlu bir süreç olacak. Geç başlayacak ve geç bitecek sezon. Hafta içi, hafta sonu oynayacağımız bir sezon. Bütün ekibime sakatlıksız, başarılı bir sezon diliyorum.” ifadelerini kullandı.

İlkin Aydın, Ayçin Akyol, Fulden Ural, Karmen Aksoy ile Nazlı Eda Kafkas yeni sözleşmelere imza attı.

İkin Aydın: ”Galatasaray gibi büyük bir camianın sporcusu olmaktan gurur duyuyorum. Umarım bu sezon da güzel anılar biriktirdiğimiz başarılarla dolu bir sezon olur. Tabii ki taraftarımızı da yanımızda tam destek istiyoruz. Umarım hep beraber güzel bir sezonu tamamlarız.”

Ayçin Akyol: ”“Galatasaray gibi büyük bir camianın parçası olduğum için inanılmaz mutlu ve gururluyum. Bu beni çok heyecanlandırıyor. Umuyorum ki bu sezon ve önümüzdeki sezonda birlikte çok güzel işler başaracağımıza, çok güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Beni çok güzel bir şekilde karşılayan, mesaj atan tüm Galatasaray taraftarına çok teşekkür ediyorum. Tüm sezon boyunca desteklerini bizden esirgememelerini rica ediyorum. Her zaman birlikte daha güçlüyüz.”.”

Karmen Aksoy: ”Galatasaray’a katıldığım için çok mutluyum. En çok da Galatasaray taraftarının önünde oynayacağım için çok mutluyum. Bütün takım arkadaşlarıma sağlıklı bir sezon geçirmeyi diliyorum.” ifadelerini kullandı.  ”

Nazlı Eda Kafkas: ”“Herkese merhaba. Böyle büyük bir camianın ve ailenin bir parçası olmak gerçekten çok gurur verici benim için. Tüm takım arkadaşlarıma sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum.”

İmza töreni, imzaların atılması ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu