Efeler LigiLiglerManşetSultanlar Ligi

Galatasaray’da İmzalar Törenle Atılıyor

Galatasaray HDI Sigorta Kadın ve Erkek Voleybol takımlarında imzalar düzenlecenek törenle atılıcak.

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haberler şöyle:

Basın Akreditasyon | Kadın Voleybol İmza Töreni

Galatasaray HDI Sigorta Bayan Voleybol Takımımızın yeni sezon için anlaşmaya vardığı yeni transferleri Ergül Eroğlu ve Hazal Selin Arifoğlu ile sözleşme yenilediği Nilay Karaağaç’ın imza töreni, 18 Ağustos 2020 Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Saat 14.00’te yapılacak imza törenine Başkanımız Mustafa Cengiz ve Voleybol Şubesinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Böke katılacak.

İmza törenini takip etmek isteyen basın mensuplarının en geç 17 Ağustos 2020 Pazartesi günü saat 16.30’a kadar gsmedia@galatasaray.org adresine akreditasyon maili atmaları gerekmektedir.

Basın Akreditasyon | Erkek Voleybol İmza Töreni

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın yeni transferleri Murat Yenipazar, Batuhan Avcı ve Maurice Torres ile sözleşmesi uzatılan takım kaptanı Selçuk Keskin ve Onurcan Çakır için 19 Ağustos 2020 Çarşamba günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Özhan Canaydın Konferans Salonu’nda imza töreni gerçekleştirilecek.

Saat 14.00’te yapılacak imza törenine Başkanımız Mustafa Cengiz ve Voleybol Şubesinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Böke katılacak.

İmza törenini takip etmek isteyen basın mensuplarının en geç 18 Ağustos 2020 Salı günü saat 16.30’a kadar gsmedia@galatasaray.org adresine akreditasyon maili atmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu