Röportaj

“Gaziantep için mücadele ediyoruz.”

Telgraf Gazetesi’nin Adam Voleybol Takım Kaptanı Seda Aslanyürek ile yaptığı röportaj...

Telgraf Gazetesi’nden Cihat Öztürk’ün Adam Voleybol Takım Kaptanı Seda Aslanyürek ile yaptığı röportaj sizlerle.

“Gaziantep için mücadele ediyoruz.”
Adam Voleybol Spor Kulübünün başarılı smaçörü Seda Aslanyürek, Gaziantep’te olmaktan Gaziantep için mücadele etmekten mutlu olduğunu söyledi. Adam Voleybol Spor Kulübünün başarılı smaçörü Seda Aslanyürek, Gaziantep’te olmaktan Gaziantep için mücadele etmekten mutlu olduğunu söyledi. Gaziantep’in adını daha fazla duyurmak istediklerini ifade eden Aslanyürek, “Adam Voleybol bir üst lige yani Sultan Ligine çıkma hedefiyle kuruldu. Bu yüzden buradayız” dedi. Gaziantep’te olduğu için çok mutlu ve heyecanlı olduğunu dile getiren Başarılı Smaçör Seda Aslanyürek, “Bazı başarılar için yolun başında olan bir kulübüz, hepimiz el birliği ile bu kulübü inşa etme sürecindeyiz. Herkes bu sürecin bir noktasında mücadele ediyor. Ve bu durum beni ekstra heyecanlandırıyor. İnşallah koyulan hedeflere sezon bittiğinde ulaşmış oluruz. Gaziantep’in bu güzel takımını yolun sonunda bir üst lige taşır, herkesin görmesini sağlarız.

“GAZİANTEP’İN YEMEKLERİNİ KEYİFLE YİYİYORUZ”
Gaziantep’e yıllar önce bir kez maça geldiğini kaydeden Aslanyürek, “Burada yaşama fırsatı olarak ilk defa böyle bir şey yaşıyoruz. Gelmeden önceyle şuan ki fikirlerimiz çok farklı, şu an dediğim gibi burada olmaktan çok mutluyuz. Gaziantep’in kendine has bir kültürü var zaten. Gastronomi başkenti şehirlerinden biri olan Gaziantep’in yemeklerini keyifli yiyoruz. Herkesin bu tatları burada tatmasını, Adam Voleybol olarak sağlamak istiyoruz. Gaziantep’in bu süreçte adını daha fazla duyuracağız.”

ZORLUKLARIN BİLİNCİNDEYİZ, BU DURUMA GÖRE ÇALIŞIYORUZ
Adam Voleybol’un bir üst lige yani Sultanlar Ligine çıkma hedefiyle kurulduğunu aktaran Aslanyürek, “Hepimiz Sultanlar Ligi için buradayız. Sezon başına göre çok fazla değişikliklerimiz var. Şu an bir şeyleri daha yeni yeni oturtmaya çalışıyoruz. Önümüzde iki aylık bir süreç var. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirip, sonrada yukarı çıkmak isteyen bizim gibi hedefleri güçlü olan takımlarla mücadele edip Sultanlar Ligine yükselmek istiyoruz. Sultanlar Ligine iki takım yükselecek, bunlardan biri biz olmak istiyoruz. Kolay olmayacak ama zorlukların bilincindeyiz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu