Para VolleyPlaj Voleybolu

Geçirdiği iş kazası O’nu Plaj Voleybolundan Koparamadı

Bradley Barclay’in Geri Dönüş Hikayesi

Plaj voleybolu tutkunu olan Bradley Barclay, bir iş kazası geçirdi ve aylarca tekerlekli sandalyeye mahkum oldu.

Kazadan on dört ay sonra, Barclay kum korta geri döndü ve ilk büyük turnuvası olan Plaj ParaVolley Dünya Serisi Pingtan Açık’ta yarıştı.

Barclay, işyerinde çatıdan kötü bir şekilde düştü ve sol bacağını kırdı ve bu da enfeksiyon gibi çeşitli tıbbi sorunlara yol açtı. Sekiz ay tekerlekli sandalyede kaldıktan sonra bacağını ampute etmeye karar verdi.

Bir süre sonra, Pingtan’daki ilk Plaj ParaVolley Dünya Serisinde Avustralya’yı aynı disiplin ve tutkuyla temsil etti.

Barclay’in engelli arkadaşlarından oluşan gerçekten iyi bir destek ağı var, bu yüzden iyileşme konusunda onların ayak izlerini takip etti. Oturarak voleybol onun terapisi haline geldi. Sahaya adım attığında her şey havada uçuşuyor ve sadece sahada yapması gerekenlere takılıyor.

Barclay ve takım arkadaşları, genç nesle ilham verecek ve ParaVolleyball Beach’in büyümesine yardımcı olacak bir hareket başlatabileceklerini umuyorlar.

Bu disiplinin Paralimpik spor programının bir parçası olmasını ve gelecekte de bu seviyede yarışmaya devam etmek istiyorum.

Anna Tomas

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.