Altyapılar

Geleceğe Smaç’tan ablalara ziyaret

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Spor Okulu öğrencileri, Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleyol Takımı’nı antrenmanda ziyaret etti.

Yoğun maç temposunda hazırlıklarına devam eden turuncu beyazlı ekip, Ayazağa tesisinde gerçekleştirdikleri akşam antrenmanı sonrası Geleceğe Smaç voleybol okullarından genç yeteneklerle buluşurken keyifli anlar geçirdi.

  1. Geleceğe Smaç Gelişim Takımları Turnuvası’nda yer alan 200 ile 250 arası kız çocuğunun katıldığı buluşmada öğrenciler, ablalarıyla sohbet etme fırsatı yakalarken aynı zamanda idolleriyle fotoğraf çektirdi ve onlardan imza aldı.

Kurulduğu 1966 yılından bu yana sadece kulüp başarılarına değil, oyuncu yetiştirmeye de odaklanan ve bu hedef doğrultusunda yüzlerce genç kızı voleybola kazandırarak Türkiye’de sporun gelişmesine çok önemli katkılar sağlayan Eczacıbaşı Spor Kulübü, 2016 yılında ES Voleybol ile birlikte başlatmış olduğu Geleceğe Smaç projesi kapsamında, 2019-2020 sezonunda da en az üç bin kız çocuğuna ulaşmayı planlıyor.

  1. Geleceğe Smaç Gelişim Takımları Turnuvası

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç 8. Gelişim Takımları Turnuvası 27-30 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul’da düzenleniyor.

Ana teması A Kadın Milli Takımımızın ve Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımının sporcuları olan turnuvanın programı, hem sporcuları tanımak ve tanıtmak hem de voleybolun en önemli unsurlarından biri olan “atak” çalışmaları üzerinde durarak özel voleybol eğitimleri vermek üzere oluşturulmuştur.

Turnuvaya katılan toplam 24 takımın isimleri, Eczacıbaşı A Kadın Voleybol Takımı oyuncuları ve A Kadın Milli Takımı oyuncularının isimleri olarak belirlenecek ve turnuvada sporculara bu başarılı kadınlar hakkında ayrıca bilgiler verilecek.

Turnuvanın son günü kapanış partisi sırasında tüm kampüslerin Eylül – Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirmiş olduğu “Çevreme Değer Katarım” temalı sosyal sorumluluk projelerinin sunumları da yapılacak.

Turnuva organizasyonuyla ilgili detaylı bilgi: http://www.gelecegesmac.com/8-gelisim-takimlari-turnuvasi/

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu