Genel HaberlerManşet

Genç Hakemden Güzel Haber

Geçen hafta sitemizden duyurduğumuz Zonguldak Bölgesi Voleybol İl Hakemi Tuğçe Yozgatlı Çelik ve eşi futbol hakemi Eren Ferhat Çelik’in Coronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından geçen süre sonunda tedaviye olumlu cevap veren Tuğçe, taburcu olarak evde kontrol altında tedavisine devam ederken, eşi Eren Ferhat’ın tedavisi is hastanede devam ediyor.

Genç hakem bugün sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada hem teşekkür etti hem de önemli uyarılarda bulundu.

Tuğçe’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletirken; eşi Eren Ferhat’ın da bir önce iyileşmesini diliyoruz.

Voleybol Aktüel

İşte Tuğçe Yozgatlı Çelik’in açıklaması:

Merhaba ;
Yaşadığımız bu zor süreçte bizi her gün, her saat,her dakika arayıp mesaj atan tüm sevdiklerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Voleybol Federasyonu Başkanımız Sayın Mehmet Akif Üstündağ ile MHK Başkanımız Aziz Yener’in telefonla verdiği destek büyük moral verdi.  Yanımızda olduğunuzu bilmek bize güç verdi. Hastane süresince eşim ile birbirimizi sadece camdan cama gördük çünkü odamızın kapısını bile açmamıza izin vermiyorlardı. Ben hastaneden 4. günün sonunda taburcu oldum ama eşim hala hastanede şükür durumu iyi ama tedavisi devam ediyor. Dua’larınız O’nunla olmaya devam etsin. İkimizinde herhangi bir kronik hastalığı yok,sigaramız yok, beslenmemize dikkat ediyorduk, eşim zaten hep sporun içinde keza bende öyleyim bunlara rağmen hala tam olarak toparlayamadık, ikimiz içinde süreç hala devam etmekte ben evde 14 boyunca karantinada olmaya devam edeceğim, sadece kontrol için evden çıkacağım. İnanın aileniz en yanınız olan anne,baba yada kardeş hiçbirinin sizin yanınızda olma şansı yok çünkü onlar içinde büyük tehlike. Teksiniz, tek başınasınız. Bir siz, bir Allah, bir de sağlıkçılar. Geceniz gündüz, gündüzünüz gece oluyor.
Gün geçmiyor, saat zaten duruyor sanki evet korkuyorsun, korkmalısın da, çünkü bu virüsten binlerce insan öldü ve ölüyor. Bu insanoğlu için büyük bir sınav.. Demem o ki lütfen evinizde kalın, biz güçlü kaldık kalmaya da devam ediyoruz ama sen yada siz güçlü kalamayabilirsiniz. Ne olur evinizde kalın! Hani sizinle paylaşmıştım ya sabret be güzelim sabret demiştim kendime inanıyorum evet sonu selamet çünkü gökyüzü hala gökyüzü, deniz hala deniz ve evinde kalırsan inan hepsine kavuşacağız sizi duyuyorum ‘ hepsi geçecek ‘ ne olur biran önce iyileş Dünya 🙏
Hepinize kucak dolusu sevgiler ..

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu