Genel HaberlerManşet

‘Genç sporcuların gelişmesi için federasyonumuza destek olmayı hedefliyoruz’

Solgar Vitamin Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ütebay, “A Milli Kadın Voleybol Takımı’mız bu yaz Türk voleybol tarihinin en özel ve güzel başarılarına imza attı. Milletler Ligi ve Avrupa Şampiyonlukları’nın ardından Japonya’da düzenlenen Paris 2024 Olimpiyat Oyunları Elemeleri’ni başarıyla tamamlayarak, olimpiyatlara katılmayı garantileyen A Milli Kadın Voleybol Takımı’mızı bir kez daha tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ütebay, sözlerine şöyle devam etti:

“Bu değerli sponsorluk anlaşması için Türkiye Voleybol Federasyonu’muza çok teşekkür ediyorum. Voleybol Milli Takımlarımızın ana sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Milli takımlarımızın gelecek başarılarında yanlarında olabileceğimiz bu ana sponsorluk anlaşmamızın süresi 2 yıl ama sonrasında da hep birlikte olmaya devam edeceğimize inanıyorum.

Solgar Vitamin, 76 yıldır dünyada, 26 yıldır da Türkiye’de Gıda Takviyesi alanında köklü yer edinmiş bir marka. Biz Solgar Vitamin olarak marka misyonumuzda Sağlıklı Yaşam İlkelerini benimsedik ve çalışmalarımızı  bu çerçevede ilerletiyoruz. Tabii ki spor da “Sağlıklı Yaşam”ın çok önemli bir parçası ve Solgar Vitamin’in kullanıcılarına seslenmesi için çok doğru bir platform.

Ama bu sponsorluğun bizim için başka ve daha derin bir anlamı da var. Voleybol Milli takımlarımız, azim, çalışma, birliktelik, iyi yönetim ve gelecek planlamasıyla başarının bir şans olmadığını bize gösterdiler. Özellikle Milli  Kadın Voleybol takımımızın bu seneki bir maraton niteliğindeki başarıları, şampiyonlukları, dünya liderliği göğsümüzü kabarttı ve bütün gençlere örnek oldu. Sadece sportif birer rol model olmadılar, kişilikleriyle de gençlerimize yol gösterdiler. 2 çocuğu olan bir baba olarak hepsine ayrıca teşekkür ederim. Türkiye’de ve dünyada performans gerektiren spor alanlarına yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Milli Voleybol Takımlarımızın Vitamin Ana Sponsoru olmaktan dolayı çok mutluyuz.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu