Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Bu Akşam TV8’de

0
37

Milliyet’in Türk sporunun klasikleri arasına giren dev organizasyonu 66. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri, 4 Kasım Çarşamba günü Volkswagen Arena’da gerçekleşecek törenle sahiplerini bulacak. Koronavirüs salgını nedeniyle seyircisiz gerçekleşecek etkinlik, saat 18.15’te TV 8’den canlı yayınlanacak.

1954 yılından bu yana okuyucularının oylarıyla belirlenen “Sporun En İyileri” bu yıl sporcuların 2019 yılında gösterdikleri performanslara göre değerlendirilirken, spor dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek gecede hijyen kurallarına uyulmasının yanında sosyal mesafe önlemleri alınacak, girişte ateş ölçümleri yapılacak ve hazırlanan özel hijyen kitleri tüm misafirlere dağıtılacak.

Oylamada; “Yılın Sporcusu” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takım kaptanı Eda Erdem Dündar“Yılın Takımı” kategorisinde Avrupa ikinciliği elde eden A Milli Kadın Voleybol Takımı ile FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda ikincilik kazanan ve AXA Sigorta Kupa Voley şampiyonu Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı“Yılın Antrenörü” kategorisinde ise; A Milli Kadın Voleybol Takımı ile Avrupa ikinciliği yaşayan başantrenör Giovanni Guidetti aday olarak gösterilmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here