Genel HaberlerManşet

Giovanni Guidetti’den Demet Akalın’a cevap: Belki de o haklıdır!

Giovanni Guidetti, Demet Akalın’ın olay paylaşımına aylar sonra cevap verdi.
A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2019 Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde Sırbistan karşısında muhteşem bir performans sergilemesine rağmen 5. sette mağlup olmuş ve hak ettiği şampiyonluğu elinden kaçırmıştı.
Mücadele sonrasında kişisel Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Demet Akalın, milli takımın İtalyan başantrenörü Giovanni Guidetti’yi eleştirmişti.Demet Akalın, “Abi koçumuz niye Türk değil. Kaybetmezdik. Yine de teşekkürler kızlar” ifadelerini kullanmıştı.

Başarılı teknik direktörü Türk olmadığını için eleştiren Demet Akalın’ın söz konusu paylaşımı o dönem çok büyük tepki çekmişti.

Maçkolik’e konuk olan Giovanni Guidetti, Demet Akalın’ın kendisi hakkında yaptığı bu paylaşıma cevap verdi.
Herkesin ne düşündüğünü söylemekte özgür olduğunu ifade eden İtalyan çalıştırıcı, “Belki de Demet Akalın haklıdır. Sonuçta ben finali kaybettim” şeklinde konuştu.
Giovanni Guidetti ayrıca Demet Akalın’ın kendisini sevmeyen bir şarkıcı olduğunu ve bunu anlayışla karşıladığının da altını çizdi.
“Bana bunu söylemişlerdi. Beni pek sevemeyen bir şarkıcıydı. Ama ne yapabilirim ki? Herkes farklı birilerini beğeniyor.””Belki de haklıdır. Belki Türk bir koç olsa finali kazanırdı. Bu hayatta özgürlüğü seviyorum. Özgür olmayı, takımımın, dünyanın özgür olmasını, her yerde özgürlük olmasını seviyorum.””Bu yüzden bence herkes düşündüğünü söylemekte özgür olmalı. Belki de o haklıdır. Sonuçta ben finali kaybettim.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu