Genel HaberlerManşet

Global Connect Travel ve Zeynep Seda Uslu Canlı Yayında

Deneyimli radyocu Yüce Er’in hazırlayıp sunduğu ‘Spor Her Yerde’ programında 19 Temmuz 2020 Pazar günü saat 14.15 – 16.00 saatleri arasında, Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek canlı yayın ile voleybol severlerle buluşacak.

Yapımcı ve sunucu Yüce Er, programın ilk bölümünde Genel Yayın Yönetmenimiz ile birlikte, voleybolun geçen haftaki görünümü üzerinde yapacağı açıklamaların ardından, 1881 Düzce Belediyespor’un yarışmacı haklarını satın alan Global Connect Travel Spor Kulübü Başkanı Kadir Dağ ve Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde ilk kez Mindfulnsess koçu olarak görev yapacak olan eski Milli Voleybolcu, sitemiz yazarlarından Zeynep Seda Uslu’yu konuk edecek.

Böylelikle 1962 yılından 2004 yılına kadar Meteorolojinin Sesi Radyosu adıyla kısa dalgadan yayın yapmakta olan, 2004 tarihinde Ankara’da FM bandı 92.4 frekansından Meteor Fm adıyla yayın hayatına sürdüren ve 1 Şubat 2008 tarihinden itibaren de tekrar “Meteorolojinin Sesi Radyosu” olarak yayınlanmaya devam eden Türkiye’nin En Havalı Radyosu ‘Meteorolojinin Sesi Radyosu’nda bu hafta sonu yine voleybol konuşulacak.

Programın Yayın Akışı Şöyle:

Spor Her Yerde
11 Temmuz Cumartesi
14.15-15.00
*Savaş Eskigülek – Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni
*Kadir Dağ – Global Connect Travel Kulüp Başkanı
*Zeynep Seda Uslu – Mindfulness Koçu

15.15-16.00
*Jambi Ceyhan – At ve Binicilik Eğitmeni
*Cahit Yavuz – Spor Yazarı

İnternet üzerinden “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşmak için tıklayınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.