Genel Haberler

Göztepe’nin genç oyuncuları birbirini ne kadar tanıyor?

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler programına Göztepe’nin üç genç oyuncusu Çise Deniz, Nehir Kurtulan ve Elif Burcu Özsoy konuk oldu. Birbirinden keyifli dakikaların yaşandığı programda oyun sonrası bir de şampiyon seçildi.

İşte programın öne çıkan satır başları..

”İlker Abi yeni şeyler denemeyi seven ve yeniliğe açık birisi”

Çise Deniz, ”İlker Abi zaman zaman çalışması çok kolay bir antrenör. Çünkü onun ne istediğini güzel bir şekilde anlayabiliyorsun ve sana bunu güzel bir şekilde ifade edebiliyor. Ama zaman zaman da çalışması çok zor bir antrenör. Çünkü hiç beklemediğin anda hiç beklemediğin tepkilerle karşılaşabiliyorsun. Aynı zamanda sizi zorlayabiliyor. Antrenör sıfatı dışında dışarıda da çok iyi anlaşabileceğimiz bir insan olduğu için bu güne kadar her şeyi konuşabildiğim tek antrenör.

Elif Burcu Özsoy, ” Kesinlikle katılıyorum Çise’ye. İlker Abi ile çok iyi iletişim kurabiliyoruz. Ancak bazı zamanlarda bana zor bir insan gibi geliyor. İlker Abi sadece benim dediğim olacak diyen bir antrenör değil. Bizi dinleyen ve bizim istediklerimizi de yapmaya çalışan bir antrenör.

Nehir Kurtulan, ” Çok uzun zamandır İlker Abi ile çalışıyorum. Çise ile Elif bir senedir çalışmalarına rağmen böyle güzel bir bağlantı kurabildiler. İlker Abi bir antrenörden daha çok bir abi gibi. Her türlü sorunumuzu paylaşabileceğimiz, birlikte gülüp birlikte ağlayabileceğimiz bir insan. İlker Abi çalıştığım seneler boyunca mesela bir şeyi görür ve gördüğü şeyleri gelir direkt öğretir. Yeni şeyler denemeyi seven ve yeniliğe açık birisi. Bu özelliğini çok seviyorum.

”Pandemi sürecinde olmamıza rağmen taraftarın desteğini her zaman hissediyoruz”

Çise Deniz, ”Ben İstanbul’da yaşıyorum doğma büyüme. İstanbul benim için ayrı bir şehir. Göztepe’nin çok farklı bir havası var. Buraya adapte olmam daha kolay oldu. Her zaman arkanda olduğunu hissettiriyorlar. Biz kazansak da kaybetsek de taraftarın desteğini arkamızda çok fazla hissediyoruz. Pandemi sürecinde olmamıza rağmen 20 kişilik hakkımız var ve o 20 kişi maça gelmek için gerçekten çaba harcıyor. Bize yazıyorlar nasıl gelebiliriz diye. Bunu hissetmek çok güzel. Evet biz profesyonel bir iş yapıyoruz ama amatör bir ruh da var ortada. Bunu hissetmek bir noktada hepimizin motivasyonunu artırıyor.

Nehir Kurtulan, ”Maçtan çıktığımızda sadece biz kaybetmiyoruz. Bizle birlikte çok daha fazla kişi üzülüyor. Bunu bize yazarak bile dile getiriyorlar. Üzüntümüzü ve sevincimizi de paylaşabiliyoruz. Bu yüzden genelde üzmemeye çalışıyoruz.

Elif Burcu Özsoy, ”Sokaktan geçerken bile en az üç tane esnaf kızlar ne yaptınız bugün, nasıl geçti diye soruyor. Onların desteğini arkamızda hissetmek çok güzel.”

Bu keyifli sohbetin tamamı ve mini oyunun şampiyonunu öğrenmek için Shining Stars resmi İnstagram hesabını ve Youtube hesabını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu