Avrupa

Gülüşün dünyayı değiştirsin. Dünyanın gülüşünü değiştirmesine izin verme!

Dünyanın dört bir yanındaki herkes için bu deneme zamanlarında, olumlu şeyleri görmek zor. Medyaya hakim olan bir sürü kötü haber söz konusu. Giderek daha fazla insan evde, kendilerini ve çevrelerindeki herkesi güvende tutmak için ellerinden geleni yapıyor. Voleybol ailesindeki gülümsemeleri görmek ne kadar güzel.
Bu hafta Instagram tarafından iletişim kuran oyuncu gruplarını görüyoruz, en iyi oyuncu kızı tarafından boyanıyor, zorluklar karşılanıyor ve yalın ayak bir fitness eğitmeni, bacak günündeki cılız bir egzersizle topluluktaki herkesi ayak parmaklarında tutuyor.

Ama haftanın en iyi gülümsemelerinden biriyle başlayalım. Geçen hafta koronavirüs (COVID-19) testi pozitif çıkan Earvin Ngapeth hastaneden çıktı. 15 gün Kazan’daki Cumhuriyet Agafonov Cumhuriyet Klinik Bulaşıcı Hastalıklar Hastanesi’nde tutuldu. Hemşirelerden ve doktorlara, temizlik ekibine ve şeflere kadar tüm personele teşekkür ediyor. Onun mesajı içten bir savunma ile bitiyor: “Evde kal! Bir savaş kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.”

Çok keyifli günler farklı bir şekilde kutlanmalıdır. Örneğin, kız kardeşin doğum yaptığında ve yeni doğmuş yeğenini görmek için ziyaret edemediğinde ne yapmalı? Hollandalı libero Kirsten Knip, yeğeni ve kız kardeşi ile telefonda konuşurken pencereden içeri giren ailenin yeni üyesiyle tanıştığında bir ömür boyu deneyim yaşadı. “Olağanüstü, garip ve üzgün, ama aynı zamanda çok özel ve güzel”, diye paylaştı. “Asla unutamayacağımız bir şey.”

Plaj, Kar ve Voleybol’daki yıldızlarımız da çocuklarını eğlendirmek zorunda ve Leo Shoes MODENA’nın Ivan Zaytsev’in kızıyla özel bir bağ kurma yöntemi vardı. Yerde yatarken renkli bir resim için tuval oluyor.
Hafta boyunca Instagram Stories’deki voleybol yıldızlarının canlı oturumlarında bir artış gördük. A. Carraro Imoco CONEGLIANO ve Cucine Lube CIVITANOVA Şampiyonlar Ligi yarı finalistlerinin birçoğu çevrimiçi olarak bir araya geldi, birbirleriyle ve dünyanın dört bir yanından hayranlarla konuştu.

Norveçli 2018 ve 2019 Avrupa şampiyonlarından Plaj Voleybolu Vikingler Anders Mol ve Christian Sørum, takipçilerine oldukça kapsamlı bir şekilde takip edilen ortak bir antrenmanla meydan okudu. Hollanda Federasyonu Nevobo, fitness koçu Rett Larson’ın ABD’deki bahçesinden yalın ayak süren aşırı bir bacak günü eğitimi sunduğu VolleyFit adlı bir antrenman programı başlattı. Söylentilere göre plaj voleybolu devleri, önümüzdeki hafta düzenlenecek olan antremana davet ediyorlar. Katıldığınızdan emin olun ve gülümsemenizin olup olmayacağını da görün.
Bu haftayı özetlemek gerekirse, Avrupalı yıldızların neler yaptığını gösteren bir derleme videosu sunuyoruz. Mutfakta bir voleybol çiftinin antrenmanı görürsünüz, Plaj Voleybolu yıldızları dışarıda veya tavan arasında egzersiz yapıyorlar ve Avrupalı gençlerde büyük zorluklarla antrenman yapıyorlar.

Bu yüzden Sir Sicoma Monini PERUGIA’dan bir alıntı yapacağız: Gülüşün dünyayı değiştirsin. Dünyanın gülüşünü değiştirmesine izin verme! Sadece destekleyebileceğimiz akıllı ve güçlü bir mesaj! Gelecek haftaya kadar ve bu arada: Güvende kalın, sağlıklı kalın ve içeride kalın!

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu