Genel Haberler

Gümüşhane’nin Gururu Şeref Tok

Kelkit-Kılıçtaşı Köyü doğumlu Şeref Tok aldığı başarılar ve yaptığı çalışmalarla memleketi Gümüşhane’nin gururu olmaya devam ediyor.

Gümüşhane Ekspres Gazetesi’nin haberini paylaşıyoruz.

Kelkit-Kılıçtaşı Köyü doğumlu hemşerimiz Şeref TOK aldığı başarılar ve yaptığı çalışmalarla gururumuz olmaya devam ediyor.
Beşiktaş JK Erkek Voleybol altyapısında uzun yıllar çalışan ve Türk Voleyboluna çok sayıda üst düzey oyuncu kazandıran Şeref TOK, daha sonra çalıştığı İstanbul BBSK Erkek Voleybol altyapısında Türk Voleyboluna üst düzey oyuncular kazandırmaya devam ediyor. Hemşerimiz TOK: Sadece Türk Voleyboluna kazandırdığı sporcular ile değil, aldığı başarılar ile de hep zirvede yer aldı.

2018 Yılın da Çek Cumhuriyeti’nin BRNO Şehrinde yapılan Okul Sporları Erkek Voleybol Dünya Şampiyonasında, Türk Milli Takımı Baş Antrenörü olarak Türkiye’ye tarihinde ilk defa Dünya Şampiyonluğunu getirdi.

Milli Takımlar Teknik Kadrosunda da yer alan hemşerimiz Şeref TOK, Balkan Şampiyonalarında ve Avrupa Şampiyonalarında da başarılar elde etti. Yetiştirdiği çok sayıda sporcuyu Milli Takımlarımıza gönderen hemşerimiz, en büyük mutluluğunun kendi yetiştirdiği sporcuları Ay Yıldız Forma ile görmek olduğunu belirtti.

Kendi yetiştirdiği sporcular ile her yıl Kulüpler ve Okullar Voleybol müsabakalarında Türkiye Şampiyonu olan hemşerimiz TOK, Türk Voleyboluna damga vurmaya devam ediyor.

Bizler de Voleybolun her platformunda gururumuz olan hem şehrimiz Şeref TOK’ a başarılarının devamını diliyoruz.

Haber: Nihat Zeybek

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu