Genel HaberlerManşet

Hakem Federasyonu’ndan Voleybol Camiasına Önemli Duyuru

Son dönemde özellikle bazı internet site ve yazarlarının Türk Voleybol Hakemlerini de kendilerine siper ederek, Türkiye Voleybol Federasyonu ile yetkili kurullarını hedef aldığı görülen yazılar hakkında Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu resmi sitesi üzerinden bir duyuru yayınladı.

Duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Değerli Voleybol Camiamız,

Yıllarını voleybola verdiğini belirten kişinin gerçeği yansıtmayan ifadelerinin yer aldığı yazının asıl amacının ne olduğunu tam olarak anlamamakla birlikte, yazının geneline baktığımızda bu kişinin hakem hakları savunucusu gibi görünerek, hakemlik müessesesi üzerinden Türkiye Voleybol Federasyonu ile yetkili kurullarını hedef aldığını görmekteyiz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; Türkiye Voleybol Federasyonu’nun hayata geçirdiği uygulamalar, tüm camiamız tarafından büyük bir ilgi ile takip edilmekte ve takdirle karşılanmaktadır. Durmadan çalışan ve üreten bir federasyonun parçası olmaktan da ayrıca mutluluk duyuyoruz.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak her platformda yanımızda olan, her sorunumuzla yakından ilgilenen ve çözümü için büyük emek harcayan Türkiye Voleybol Federasyonu’na olan güven ve desteğimizde en ufak bir azalma söz konusu değildir, olmayacaktır da.

Hakemlik müessesesi üzerinden kendilerine çıkar sağlamak ve paye edinmek isteyenlere hiçbir zaman fırsat verilmeyeceğinin bilinmesini isteriz.

Saygılarımızla.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu