Genel HaberlerManşet

Hakem ve Gözlemcilerimiz Avrupa Şampiyonası’nda Ülkemizi Temsil Ediyorlar

33.Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden Filenin Sultanları ve Filenin Efeleri gibi hakem ve gözlemcilerimiz de Avrupa Şampiyonası’nda görev yapıyorlar.

2023 CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nın Belçika’da bölümünde A Grubundaki maçlarında Uluslararası Voleybol Hakemimiz Yavuz Akdemir 3 maçta Başhakem, 3 maçta da yardımcı hakem olarak görev yaptı.
TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanı ve aynı zamanda CEV Hakem Komisyonu Üyesi Aziz Yener ise İtalya’daki maçlarda Gözlemci olarak görev yaptı. Aziz Yener, tarihi Verona Arena’da oynanan Avrupa Şampiyonası’nın açılış maçında başlayan görevine Belçika’da oynanacak finallerin son gününe kadar devam edecek.

2023 CEV Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası’nda da ülkemizi TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Asbaşkanı İlhami Şenyurt ve Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ozan Çağı Sarıkaya temsil ediyorlar.
İlhami Şenyurt organizasyonun Kuzey Makedonya’da oynanan C Grubu maçlarında Challenge Hakemi olarak görev yapıyor.
Ozan Çağı Sarıkaya ise İtalya’da oynanan A Grubu maçlarında ülkemizi temsil etmeye başladı. Başarılı hakemimiz şampiyonanın son gününe kadar görev yapacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu