Efeler LigiLiglerManşet

Hamit Yüksel Mandıracı yeniden ALTEKMA’da

Transfer çalışmalarını hız kesmeden sürdüren AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni ekibi TFL Altekma, daha önce prensipte anlaştığı Hamit Yüksel Mandıracı ile resmi sözleşme imzalayarak kadrosuna kattı.
Altekma Group’un Torbalı’daki fabrikasında gerçekleşen imza töreninde Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve Yönetim Kurulu Üyesi Burak Köse hazır bulundu.

Smaçör mevkiinde görev yapan 25 yaşında, 1.98 boyundaki Hamit Yüksel Mandıracı, 2016-2019 yılları arasında dört yıl üst üste formasını giydiği Altekma ailesine yeniden döndüğü için mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi.

Yüksel’in geçen sezon formasını giydiği 1.Lig ekibi Haliliye Belediyespor’un Efeler Ligi’ne çıkmasında etkin rol oynadığını belirten Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, “Yüksel’i ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. 1 yıllık aranın ardından yeniden yuvaya döndü. Kulübümüzün hedefleri doğrultusunda bize gereken katkıyı yapacağından hiç kuşkumuz yok. Kendisine yeniden hoş geldin diyor ve sakatlıktan uzak güzel bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz” dedi.
Yönetim Kurul Üyesi Burak Köse ise, “Yüksel çalışkan, hırslı ve kaybetmeyi kabullenmeyen bir oyuncu. Ondan beklentimiz yüksek, ancak O da bu beklentiyi karşılayacak bir oyuncu” dedi. Arkas Spor altyapısından yetişen Hamit Yüksel Mandıracı, 2015 yılında Balspor’la Efeler Ligi’ne çıkma sevinci yaşadı. 4 yıl üst üste formasını giydiği Altekma’dan sonra geçen sezonu Haliliye Belediyespor’da geçiren başarılı smaçör, bir kez daha Efeler Ligi’ne yükselme mutluluğunu tattı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.