AvrupaManşet

Hanno Pevkur Voleybol için “Dijital Smaç” sözü verdi

Pevkur, CEV Başkanı olarak Voleybol için “Dijital Smaç” sözü verdi.

28 Nisan 2020 – Hanno Pevkur, voleybola dijital bir destek sağlamak, daha çekici ve etkileşimli olmasını sağlamak için Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Başkanı olarak alacağı tedbirleri açıkladı.

Pevkur’un “Dijital Smaç” başlıklı ve detaylarını bu linkte bulabileceğiniz taahhüdü, Başkan olarak öncelik vereceği, Ulusal Federasyonlarla bağlantıların geliştirilmesine, mevcut CEV platformlarının iyileştirilmesine ve yenilerinin geliştirilmesine, voleybol severler için oyunlara odaklanacağı üç iyileştirme alanının ana hatlarını çiziyor.

“Dijital Smaç” taahhüdü, Pevkur’un geçtiğimiz birkaç hafta içinde CEV’nin Ulusal Federasyonlarını desteklemek için açıkladığı, CEV’nin gelirlerini artırma planları, daha küçük Federasyonların büyümesi için özel destek sağlanması ve CEV’nin yönetim sistemlerinin iyileştirilmesi de dahil olmak açıkladığı taahhütlerin altıncısıdır. Pevkur’un önceki taahhütleri bu linkte görüntülenebilir.

“Dijital Smaç”ın yayınlanması üzerine Pevkur şunları söyledi: “COVID-19 krizinin, voleybol da dahil olmak üzere tüm sporlar için geniş kapsamlı etkileri olacak. Özellikle, CEV gibi uluslararası kuruluşların küresel takipçileriyle etkileşime geçmek için dijital olarak nasıl daha güçlü ve daha akıllı olmaya devam etmesi gerektiğini vurgulamaktadır. Ülkem Estonya’da dijital bir toplum inşa etmek için birçok yatırım yaptık ve bunun tüm endüstrilerde faydalarını görüyoruz. Dünya dijitalleşmeye devam ettikçe Avrupa voleybolunu zamanından önce dijitalleştirme fırsatına sahip olmalıyız ve yeni nesil taraftarları, sporcuları ve ticari ortaklarımızı sporumuza davet etmeye hazırlanmalıyız. Şimdi küçük değişiklikler yaparak geleceğimizde büyük bir etki yaratabiliriz. ”

CEV’nin bir sonraki Başkanlık seçimi, 16 Ekim 2020’de Moskova’da yapılması planlanan CEV Genel Kurulunda yapılacak.

Hanno Pevkur ve Avrupa Voleybolunun geleceği konusundaki vizyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.hanno-pevkur.org adresini ziyaret edin.

Taahhütler ve medya ile ilgili sorularınız için lütfen info@hanno-pevkur.org adresine e-posta gönderin.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu