1. LigErkekler

Hatay Erzin Yeşilkent’ten Lütfü Başkana yeni yıl ziyareti

Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1.Ligi takımlarından Hatay Erzin Yeşilkent, en büyük destekçileri Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaret etti.

Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubu takımlarından Hatay Erzin Yeşilkent Spor, ligin ilk yarısının değerlendirmesini yapmak amacıyla takımın en büyük destekçisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.

Ligin başlamasına birkaç hafta kalan takımı toparlayabilen ve hızlı bir şekilde hazırlıklarını yapan turuncu beyazlılar çok da iyi başlayamadıkları ilk yarıda son maçlardaki performansı ile göz doldurdu. Özellikle maddi sıkıntıları büyük ölçüde hisseden oyunlarının sahada verdiği onurlu mücadeleyi aldıkları sonuçlara da yansıtması Hatay’da büyük övgü topladı. Erzin’in ulusal markası olma yolunda önemli bir mesafe kaydeden Hatay Erzin Yeşilkent Spor, son beş maçını kazanarak yükselişe geçen Güntaç Yılmaz’ın öğrencileri Hatay ve Erzin halkının desteğini beklemeye başladı.

Sezonun ilk yarısını 6 galibiyet, 14 puanla 6. sırada tamamlayarak Play Off yolunda iddiasını ortaya koyan Hatay temsilcisinde Yönetim ve Teknik Heyet, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette TVF Hatay Voleybol İl Temsilcisi Kemal Soner, Erzin Belediye Meclis Üyesi Esra Çopur Vural, Kulüp Başkanı ve Teknik Direktör Güntaç Yılmaz,, Asbaşkan Ahmet Mert Saygan, Denetim Kurulu Üyesi Mahmut Saygan, Altyapı Koordinatörü Beyazıt Danacı hazır bulundular.

Ziyarette devre arasına 6.sırada giren takımı hakkında bilgiler verip Lütfü Savaş’a destekleri için teşekkür ederek yeni yıl dileklerinde bulunuldu. .

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu