2. LigKadınlar

Hemşehrileri İlkin Aydın’ı Artvin’e Davet Ediyor

Artvin'de voleybolcu genç kızlar, 15 Ekim de başlayacak voleybol sezonuna hazırlıklarını sürdürüyor.

Bu sezon TVF Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele edecek Artvin’in tek kadın voleybol takımı olan Artvinspor da bütün hesapları başarı üzerine yapılıyor.
Kulüp Başkanı İrfan Yıldırım “Gönülleri kazanmaya adayız. Artvin de voleybol sporunu sevdirip Tük Voleyboluna yeni dünya şampiyonu oyuncularını kazandırmak istiyoruz. İşimiz çok kolay değil ama sahip çıkılarsak şehir olarak ayağa kalkar; bütünleşirsek engelleri tek tek aşarız”  dedi.

Yönetim ve oyuncuların inanılmaz bir fedakarlık yaptığını belirten başkan Yıldırım şunları söyledi “Ateşten gömlek giydik yönetimdeki değerli arkadaşlarım işini gücünü bırakıp bu takıma odaklandı.. Hem hedefleri olan genç kadın voleybolcu evlatlarımıza hem şehrimize hem de bize destek verenlere mahcup olmak istemiyoruz. Dokuz takımın mücadele edeceği ikinci ligde ilk senemizde başarılı olmak en büyük hedefimiz”

Artvin’e genç enerjisi yüksek ve sporu seven yeni bir vali geldiğini hatırlatan Artvinspor kadın voleybol takımı başkanı İrfan Yıldırım “Sayın  Cengiz valimize güvenimiz sonsuz bu takımın başarısı için bize destek olacaktır.. Yerel yönetimlerden belediye başkanımızdan iş ve esnaf camiamızdan da aynı hassasiyeti bekliyoruz. Biz sürekli göç veren Artvin de gençlerimize sahip çıkarak onları sporla ve kalıcı başarılarla buluşturma derdindeyiz” dedi…

İLKIN AYDIN’İ BEKLİYORUZ

Avrupa ve Milletler Ligi Şampiyonu A Milli Voleybol takımın başarılı oyuncusu Artvinli İlkin Aydın’a da seslenen başkan Yıldırım ” İlkin hemşehrimiz,  bizim gururumuz.  Onu çok seviyoruz.. Artvin’e gelip bize destek noktasında söz verdi. Yoğun bir maç temposu var. Ama bizi de unutmasın. Şehir olarak onu bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

ARTVİNLİ SULTANLARA HOPA’DAN TAM DESTEK

15 Ekim’de başlayacak ve 9 takımın mücadele vereceği TVF Kadınlar Voleybol 2.Ligi’nde Artvin’i temsil edecek Artvinspor kadın voleybol takımına Hopa’dan destek geldi.

Hopa eski Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek ve iş insanı Ömer Hacıoğlu, takımın Rize’de yapacağı hazırlık maçı öncesi Hopa’da kahvaltıda ağırladı.. Akyürek ve Hacıoğlu Artvinspor Kadın Voleybol takımına her zaman destek vereceklerini dile getirdiler.

Osman Akyürek ve Ömer Hacıoğlu’na teşekkür eden Başkan İrfan Yıldırım, değerli iş insanları hemşerimizin desteği çok kıymetli, kendilerine  takımımız ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber ve fotoğraflar: Ahmet Külekçi – Artvin

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu