Genel HaberlerManşet

“Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı” Belgeseli, TVF YouTube Kanalı’nda

Ülkemize 60 yıldır altın değerinde başarılar ve şampiyonluklar kazandıran voleybolun tek, daim ve gerçek hamisi Türkiye Voleybol Federasyonu’nun, Türk voleyboluna kalıcı eserler bırakmak amacıyla 60. Kuruluş yıldönümü anısına özel olarak hazırlanan kıymetli arşiv çalışması “Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı” isimli belgeseli bir kez daha voleybol severler ile buluşuyor.

Tüm voleybol severler, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun 60. Kuruluş yıldönümü anısına hazırlanan ve voleybol ailesinin 60 yıllık yolculuğunun ele alındığı, bugüne kadar elde ettiği başarıları içeren özel görüntülerin yer aldığı “Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı” isimli belgeselini artık TVF resmi YouTube kanalından izleyebilecekler.

Özgün müziklerini Evren Karakul’un bestelediği, yapımcılığını FilmDeney’in, yönetmenliğini ise Gökçe Kaan Demirkıran’ın yaptığı Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı belgesel filminde; Türkiye’de voleybolun gelişim hikayesinin yanı sıra Türkiye Voleybol Federasyonu’nun tüm Başkanları, spor ve iş dünyasının önemli isimleri, eski ve faal voleybolcular olmak üzere 44 birbirinden değerli isim ile yapılan söyleşiler yer alıyor.

25 saat süren görüntü çekimlerinin ardından tamamlanan ve Türk voleyboluna adını altın harflerle yazdırmış isimlerin hikayelerini sinematografik bir şekilde ele alan belgeselin içinde keyifli anılar kadar, hüzünlü öyküler de bulunuyor.

Künye

Seslendiren: Cenk Demirkıran

Müzik: Evren Karakul

Yönetmen: Gökçe Kaan Demirkıran

“Hepimiz Aynı Takımdayız / Türk Voleybolu’nun 60 Yılı” Belgeseli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu