Genel HaberlerManşet

Hoş Geldin Fanatik’s Spor

Youtube Kanalı Fanatik’s’de voleybol konuşulmaya başlandı.
Voleyboldan futbola ve basketbola, okçuluktan golfe spor gündemi, profesyonellerin yorumları ve spora dair her şeyin konuşulacağı Fanatik’s Spor Youtube Kanalı yayınlarına başladı.

Programın Voleybol bölümünde Cahit Yavuz ve Violet Kostanda Duca voleybol severlerle buluşacak.
Cahit Yavuz yayın hayatına yeni başlayan Fanatik’s Spor’u şöyle özetliyor: ‘Kanalımız; sporu sevdiren, sporcuya, spor emekçilerine, kulüplere, antrenörlere ve sahada verilen mücadeleye saygı duyan bir kanal.
Aynı zamanda sporsevere ve kamuoyuna, spor kültürünü tüm yaş grupları ile birlikte, etik değerlerini de gözeten bir kanal olmayı amaçlıyoruz.
FanatikSpor (HorizonSpor) Türk Sporuna emek vermiş ve vermeye devam eden, Türk sporcusuna, antrenörüne, yönetici ve emektarlarına değer katacak bir mecra yaratmak için kuruldu. Ve gerek sporculara, gerekse sporseverlere, dünya spor kamuoyunu meşgul eden tüm spor branşları ile buluşturmak amacıyla yola çıkmıştır.
Sporu; sadece skorboard üzerinden sonuç odaklı görmek yerine hayatın önemli bir yaşam aktivitesi olarak değerlendiren bir kanal. Dünya ve ulusal spor gündemini oluşturan konuların yanında amatör spor dünyasını da takip eden bir kanal. Bunun yanında sporu sağlıklı yaşam felsefesinin en önemli alanı olarak sağlıklı yaşam kültürü olarak gören bir kanal.

https://youtu.be/qizfvOIHT1A

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu