Efeler LigiGenel HaberlerManşetSultanlar Ligi

İlginiz için teşekkür ederiz: Kasım Ayında Fırtına Gibi Estik

Alexa sıralamasında Kasım ayını 26 kez Türkiye birincisi olarak tamamladık.

Değerli Voleybol Severler,

13 Eylül 2014 Tarihinde yayın hayatına başlayan sitemiz Voleybol Aktüel, doğru, ilkeli, faydalı haber ve tüm voleybol paydaşlarının ilgi ile takip ettiği paylaşımları ile voleybol severlerin ilgisi ile bomba gibi girdiği Kasım ayının 30 gününde 26 gün Türkiye birinci olarak rekorunu geliştirdi.

Siz değerli takipçilerimizin verdiği destekle, Alexa sıralamasında geçtiğimiz Ekim ayında 25 kez ilk üç sırada yer alıp, 6 günde de Türkiye birincisi olan sitemiz, Alexa sıralamasında Kasım ayı ile birlikte zirvenin tek sahibi oldu. Kasım ayının ilk yarısında ilk iki gün üçüncü, 3. gün ise ikinci olan Voleybol Aktüel, 4-15 Kasım tarihleri arasında 11 gün arka arkaya Türkiye birincisi oldu. Kasım ayının ikinci yarısında 16-30 Kasım tarihlerinde ise arka arkaya 16 gün Türkiye birinciliğini elde eden Voleybol Aktüel, toplamda 26 gün Türkiye birinciliği ile kendi rekorunu geliştirmiş oldu.

Sitemiz Aralık ayının ilk gününü de birincilikle tamamladı.

İşte Alexa sıralamasında Kasım ayındaki Türkiye birinciliklerimiz:


Siz değerli takipçilerimize aşağıda bulunan sosyal medya hesaplarımızı hatırlatırken Kasım ayındaki ilginiz ve takibinizle bizleri konumlandırdığımız zirvede kalmak için aynı ciddiyetle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Savaş Eskigülek

Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni

Twitter: VAktuel

İnstagram: voleybolaktuel

Facebook: Voleybol Aktüel

ALEXA Ranking Nedir?

Alexa,1996 yılında bağımsız bir şirket olarak kurulan ve 1999’da Amazon’un bünyesine katılan, web trafiği analizleri yaparak sitelerin daha fazla kişiye ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli sezgisel ürünler ortaya koyan, web sitelerinin popülerliğini çeşitli parametreleri göz önüne alarak hesaplayan, tüm dünyada kabul görmüş en önemli derecelendirme sitesidir.

.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu