AvrupaManşetMilli Takımlar

“İlk günden bu yana puan vermedik”

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda çeyrek final maçında Polonya takımın yenmesi ile ilgili “Turnuvanın ilk gününden bugüne kadar set verdik, ama puan vermedik.” dedi.

Voleybol A Milli takımının başarılarından dolayı kutlayan Üstündağ, Polonya maçını değerlendirdi.

Üstündağ, “7’de 7 yaptık. Yarı final ve final vizesini almış olduk burada, önce Romanya Cluj’dan, arkasından Bulgaristan Filibe’den. Şimdi de Sırbistan’da Belgrad’da yarı final ve final müsabakaları oynanacak. Ben kutluyorum. Takım mükemmel bir oyun sergiledi. Bizlere yakışan bir oyun sergiledi.” dedi.

Sadece tribünde olan taraftar değil, ekranları başında bütün ülke ayakta ‘Filenin Sultanları’nı desteklediğini belirten Üstündağ, şu ifadelere yer verdi:

“Ben onlara da buradan tebriklerimi gönderiyorum, teşekkürlerimi iletiyorum. Sağ olsunlar var olsunlar. Adeta burada salon Türkiye gibi dediler. Evet, Avrupa’da ve dünya da bize her yer Türkiye diyeyim. Gerçekten bizi yalnız bırakmadılar. Mükemmel destek verdiler. Tebrik ediyorum, kutluyorum. Taraftarımızı da kutluyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu