İstanbul VHG Derneği’nden Perihan Ablaya Teşekkür

0
158

Perihan Kayhan.
Nam-ı diğer Perihan Abla.
Eczacıbaşı Spor Salonu’na gidip de O’nun lezzetli yemeklerinden, elmalı kurabiyesinden, peynirli poğaçasından yemeyen yoktur.
Her karşılaşma öncesi hakem odasında ve basın odasında Perihan ablanın lezzetli yiyeceklerinden tatmak, Eczacıbaşı Spor Salonu’nun en keyifli anıdır.

İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, 11 Şubat 2021 Perşembe günü Eczacıbaşı VitrA ile THY takımları arasında oynanan AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley Çeyrek Final karşılaşması öncesi yıllardan beri kendilerine gösterdiği güler yüzlü hizmet ve lezzetli yiyecekleri için Perihan ablaya teşekkür etti.

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Ulusal Voleybol Hakemi Orhan Sakın, Uluslararası Voleybol Hakemi Ebru Kaya, karşılaşmada görev yapacak hakemler ve  GDS Operatörleri ile birlikte Perihan abla için küçük bir hatırayı takdim etti.

Biz de Voleybol Aktüel olarak İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ni bu güzel jesti için tebrik ederken, Perihan ablaya da sağlıklı ve mutlu nice güzel yıllarda birlikte olmayı dilediğinizi iletiyoruz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here