İstanbul Voleybol Kulübü’nden 3 transfer

0
72

2015-2016 sezondan beri Erkekler Bölgesel Liginde yer alıp iki kez İstanbul Şampiyonu olup, terfi maçlarında ikinci olup, 2.lige direk çıkma şansı son anda kaçıran İstanbul Voleybol Kulübü, 2020-2021 sezonu için kadrosunu yaptığı transferle oluşturmayı sürdürüyor.

Bu doğrultuda iç transferde libero Emre Çelikkıran, orta oyuncu Aziz Şahin ve dış transferde pasör Recep Özdemir ile anlaştı.

Son iki sezondur takımın başarısı için ihtiyaç olan tüm mevkilerde forma giymiş olan Emre Çelikkıran yeni sezonda da takımda mücadele edecek. Voleybola İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde başlayıp İTÜ ve Alpspor gibi takımlarında forma giyen 1997 doğumlu sporcu bu sezon libero olarak forma giyecek.

1997 doğumlu orta oyuncu olarak oynayan Aziz Şahin 2020-2021 sezonunda yeniden takımda mücadele edecek. Voleybola İstanbul Büyükşehir Belediyesi altyapısında başlayan 2.05 boyundaki Aziz, sonrasında İTÜ, Bahçelievler Belediyesi ve Okyanus Koleji takımlarında oynadıktan sonra son iki sezondur takımda formasını giymekte.

2001 doğumlu pasör, Recep Özdemir 2020-2021 sezonunda takımın başarısı için mücadele edecek. Voleybola İstanbul Büyükşehir Belediyesi kulübünde başlayıp bu kulüpte Küçük, Yıldız ve 2.Ligde mücadele ettikten sonra geçen sezon Yeniköy Spora transfer olup 2.ligde oynayan takımda yer alan genç sporcunun altyapıda iki kez Türkiye üçüncülüğü derecesi bulunmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here