Genel Haberler

İstanbul Voleybol’dan anlamlı hareket

Corona virüs salgını nedeni ile ülkemiz, tüm dünyada olduğu gibi zor bir süreçten geçiyor. Bu dönemde, herkes evinde izolasyon kurallarını uygularken, virüse yakalanan insanların tekrar eski sağlığına dönebilmesi için, hastanelerde gece gündüz demeden birçok sağlık çalışanı emek veriyor.

Üsküdar ilçesinde kurulmuş olan İstanbul Voleybol Kulübü de, 7/24 çalışan sağlık çalışanlarına destek vermek ve yaptıkları hizmete ufak da olsa teşekkür etmek için bir etkinlik düzenledi. Üsküdar Devlet Hastanesi’ne yapılan ziyarette, hastanede çalışan tüm sağlık çalışanlarına ikramlarda bulundu.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, ziyaret ile ilgili şu bilgilendirme mesajı paylaşıldı: “Kulübümüzün bulunduğu Üsküdar ilçesinde yer alan Üsküdar Devlet Hastanesinde canla başla çalışan fedakâr sağlık çalışanlarının yanlarında bulunduğumuzu hissedebilmek amacıyla nöbet saatlerinde ziyaret edip küçük ikramlarda bulunduk. Bir kez daha bu zor dönemde canla başla çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz.”

Bizler de öncelikle bu güzel düşünceli davranışı sebebiyle İstanbul Voleybol Kulübü’nü tebrik ediyor ve bu zor dönemde hayatları pahasına görev yapan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Voleybol Aktüel

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu