Genel HaberlerManşet

İstanbul’da Aylık Hakem Toplantısı Gerçekleştirildi

İstanbul’da Aylık Hakem ve Gözlemci Toplantısı, TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantı açılışında bir konuşma yapan TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık, geçtiğimiz ay oynanan maçlarda karşılaşılan durumlar ile ilgili bilgilendirme ve uyarılarda bulundu.

 

 

Erdal Fındık’ın ardından İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı İsmail Ercan, derneğin aylık gündemi ile ilgili bilgiler verdi. Dernek tüzüğündeki bazı maddelerde günün şartları ve mevcut kurallara göre yapılması düşünülen değişikliklerden bahsederek Olağanüstü Genel Kurul yapılacağını duyurdu.

Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu tarafından belirlenen Ayın Eğitim konusu olan Yardımcı Hakem konusu ise Uluslararası Voleybol Hakemi Erdal Akıncı tarafından anlatıldı. Akıncı Yardımcı Hakem konusunda karşılaşın bazı zor durumlarla ilgili aydınlatıcı bilgiler verdi.

 

Toplantının ardından İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Oluşturulan Divan Kurulu’nun ardından Başkan İsmail Ercan, gündeme göre değiştirilmesi ve güncellenmesi gereken tüzük maddelerini okudu. Okunan maddeler üyelerin oylarına sunuldu. Maddelerin değiştirilmesi ve güncellenmesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Aylık toplantı, İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği’nin ikramları ile sona erdi.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu