Genel HaberlerManşet

İstanbul’da yeni yıl ilk hakem toplantısı gerçekleştirildi

İstanbul’da yeni yıl ilk hakem toplantısı  8 Ocak 2020 Çarşamba günü TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

Toplantı açılışında bir konuşma yapan TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık, geçtiğimiz ay oynanan maçlarda karşılaşılan durumlar ile ilgili bilgilendirme ve uyarılarda bulundu.

 

Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu tarafından belirlenen Ayın Eğitim konusu olan ‘Servis’ Uluslararası Voleybol Hakemi Ebru Ayata tarafından anlatıldı.

 

 

Ardından Ulusal Voleybol hakemi Akif Altın ‘Mini Voleybol’ kuralları ile ilgili bilgilendirme yaptı.

 

 

Konu anlatımlarının sonunda İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin son dört döneminin üçünde Yönetim Kurulu Üyesi, son senesinde ise Başkan olarak hizmetler vermiş olan Ulusal Voleybol Hakemi Mehmet Gül’e TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık ve İstanbul Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı İsmail Ercan tarafından bir teşekkür plaketi verildi.

 

 

 

 

 

 

Aylık toplantı, Ulusal Voleybol Hakemlerinden İbrahim Acar’ın, memleketi  olan Afyonkarahisar’dan getirttiği yöresel lokumlar ile derneğin ikramlarının sunumları ile sona erdi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu